Kategorie

KAMIZELKI ODBLASKOWE

68 Produkty

Kamizelki odblaskowe opracowano z myślą o trudnych warunkach ruchu ulicznego. Korzystają z nich służby publiczne oraz osoby zatrudnione na placach budowy. Zwiększają bezpieczeństwo dzieci, a także rowerzystów i biegaczy.

Kamizelki odblaskowe na cały rok

Przewiewna kamizelka odblaskowa sprawdza się w ciepłe dni. Wykonana z siateczki pozwala skórze oddychać i zwiększa komfort użytkownika. Podczas upałów warto skorzystać z produktów najnowszej generacji, a mianowicie kamizelek chłodzących. Zapewniają bezpieczeństwo oraz przyjemny chłód przez osiem godzin po zamoczeniu w wodzie. Ciekawą alternatywą do zastosowania w różnych warunkach atmosferycznych są szelki ostrzegawcze. Jesienią i zimą w pracy na zewnątrz przydają się ocieplane kamizelki odblaskowe. Wybrane modele mają odczepiane rękawy i zapewniają ochronę nerek.

Kamizelki ostrzegawcze z dodatkami

Wśród kamizelek odblaskowych znajdują się proste, cienkie modele z siateczki, a także rozbudowane projekty, wyposażone w liczne udogodnienia. Do najchętniej wybieranych należą kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych, z kieszeniami, na zamek błyskawiczny. Ten ostatni czasami zastępowany jest rzepami. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w produktach dla dzieci. Jeżeli w miejscu pracy są wymagane identyfikatory, przydadzą się kamizelki ostrzegawcze ze specjalną kieszenią na dokumenty. W ocieplanych modelach jest kilka kieszeni o różnej wielkości.

Wysokiej jakości kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych

Kamizelki dostępne w sklepie Ferpol spełniają zalecenia i normy, regulujące produkcję odzieży roboczej. Do ich wykonania użyto wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe nawet przy częstym noszeniu oraz wielokrotnym praniu. W zależności od modelu wykorzystano wyłącznie tworzywa sztuczne lub uzupełniono je bawełną. Kamizelki występują w wielu kolorach, głównie wybierany jest żółty i pomarańczowy. W ofercie znajdują się specjalistyczne ubrania ostrzegawcze, zabezpieczone między innymi przed wplątaniem materiału w urządzenie.