Kategorie

SPODNIE ODBLASKOWE

113 Produkty

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych, czy robót ulicznych to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. W naszym sklepie internetowym szybko i wygodnie zamówisz spodnie odblaskowe robocze w każdej ilości, które zapewnią najwyższe standardy BHP Twoim pracownikom. Możesz także realizować zamówienia indywidualne na pojedyncze sztuki. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz każdego rodzaju spodnie odblaskowe ostrzegawcze: krótkie, długie, ogrodniczki, przeciwdeszczowe, letnie i zimowe. Zadbaliśmy o to, aby dostarczyć Ci także spodnie odblaskowe ochronne wysokiej jakości, które zwiększą nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort wykonywanej pracy w każdych warunkach atmosferycznych.

Mocne i wytrzymałe spodnie ostrzegawcze robocze.

Dostępne w naszej ofercie spodnie odblaskowe wykonane zostały z mocnych i trwałych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się wysoką odpornością na szkodliwe działanie skrajnych temperatur, czynników chemicznych i mechanicznych. Uszyte z tkaniny poliestrowej z dodatkiem wysokogatunkowej bawełny spodnie odblaskowe ostrzegawcze pozostają w dobrej kondycji nawet po wielokrotnych praniach w wysokich temperaturach - nie odkształcają się a ich ostrzegawcze i intensywne kolory nie blakną. Dodatkowe wzmocnienie gwarantuje duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie czy przetarcia. Spodnie ostrzegawcze robocze posiadają także wzmocnioną konstrukcję kieszeni oraz szwów bocznych i tylnych.

Spodnie ostrzegawcze odblaskowe - nie tylko robocze.

Spodnie odblaskowe to nie tylko odzież robocza. Spodnie ostrzegawcze odblaskowe stanowią doskonałe zabezpieczenie podczas wędrówek w trudnych warunkach atmosferycznych, nocnych spacerów czy maratonów rowerowych, czy pielgrzymek. Znacząco zwiększają bezpieczeństwo każdego użytkownika ruchu drogowego oraz na szlakach górskich. Odblaskowe elementy i jaskrawe kolory pozwolą Cię szybko dostrzec w sytuacjach zagrożenia oraz przy niedostatecznej widoczności. Spodnie odblaskowe ochronne mogą także zapewnić Ci komfort podczas deszczowej pogody na wszelkiego rodzaju wyprawach, ponieważ w naszym asortymencie znajdziesz także przeciwdeszczowe, nieprzemakalne spodnie odblaskowe.

Spodnie odblaskowe robocze dla profesjonalistów.

Każdy pracownik fizyczny - budowlaniec czy profesjonalny architekt doskonale wie, że dobre spodnie robocze powinny posiadać odpowiednio wyprofilowane i mocne kieszenie na różnego rodzaju narzędzia, metrówki, śrubokręty, gwoździe itp. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz spodnie odblaskowe robocze różnego rodzaju, które z łatwością dopasujesz do wykonywanej przez siebie profesji. Wybrane modele spodni odblaskowych wyposażone zostały zarówno w głębokie, jak i płytkie, wąskie i szerokie kieszenie, dzięki którym zawsze możesz mieć pod ręką niezbędne narzędzia. Kieszenie mogą być zapinane na rzep, zatrzask, suwak lub otwarte - w zależności od Twoich indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Spodnie odblaskowe ochronne typu ogrodniczki, przeznaczone do sezonowych prac w ogrodzie, czy na działce posiadają naramienne taśmy regulowanej długości, dzięki czemu bez problemu dostosujesz je do anatomicznej budowy swojego ciała znacząco poprawiając komfort swojej pracy.

Spersonalizowane spodnie ostrzegawcze robocze

Dostępne w naszym sklepie internetowym spodnie odblaskowe robocze posiadają gładką powierzchnię doskonale nadającą się do indywidualnej personalizacji, dzięki czemu możesz uczynić z nich ochronną odzież firmową. Tkaninę spodni odblaskowych możesz oznakować w dowolny sposób umieszczając na niej logotyp swojej firmy. Może to być, haft, sitodruk czy termo naklejka - jeżeli również będzie odblaskowa, nie tylko doskonale wyeksponuje Twój znak firmowy, ale także będzie dodatkowym elementem ostrzegawczym obok standardowych pasków odblaskowych. Spersonalizowane spodnie odblaskowe ostrzegawcze, to nie tylko doskonały nośnik reklamowy - wpływają one także na pozytywny wizerunek Twojej marki przez klientów oraz pracowników.