Kategorie

ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA I WODOOCHRONNA

138 Produkty

Dobrej jakości ubranie przeciwdeszczowe to gwarancja, że zespół zatrudniony w Państwa firmie będzie mógł pracować pomimo kapryśnej aury. Deszcz i wilgoć mogą wprawdzie skutecznie utrudniać pracę, ale przy odpowiednim zabezpieczeniu przestają być one kłopotem. Właściwie dobrane ubranie robocze przeciwdeszczowe musi być jednocześnie wygodne tak, aby nie krępowało ruchów i było komfortowe nawet przy wielogodzinnej pracy. Sklep Ferpol oferuje produkty z różnych kategorii, takich jak kurtki, spodnie, płaszcze czy fartuchy ochronne. Jest to dobra oferta nie tylko dla firm, ale też prywatnych użytkowników, którzy chcą pracować w lesie lub na działce bez ryzyka przemoczenia.

Ubranie robocze przeciwdeszczowe na każdy dzień

Wybrać płaszcz przeciwdeszczowy roboczy czy fartuch? Może najlepsza będzie kurtka i spodnie przeciwdeszczowe? Oferta Ferpol.pl jest niezwykle bogata i zawiera różne kategorie produktów niezbędnych w wielu firmach, które mogą być bardzo pomocne także użytkownikom indywidualnym. Jeśli zagrożenie przemoczeniem zdarza się rzadko, można śmiało wybrać choćby dostępne u nas lekkie ponczo ochronne. Jego zaletą jest także bardzo atrakcyjna cena.

W ofercie Ferpol.pl znajdą Państwo także klasyczne kurtki ochronne w różnych fasonach. Niektóre modele wyposażone są w pikowane podszewki. Dzięki temu stanowią zabezpieczenie nie tylko przed wilgocią, ale również chłodem. Dlatego będą dobrym wyborem w okresie wiosennym czy jesienno-zimowym. W naszych ubraniach zadbaliśmy także o dobrą wentylację. Dzięki niej można także uniknąć szybkiego przepocenia kurtki czy spodni.

Warto przy tym zaznaczyć, że odzież ochronna przeciwdeszczowa musi być wygodna. Jednym z elementów jest tu funkcjonalny kaptur. Bardzo ważne w przypadku tej części ubioru ochronnego są ściągacze – dzięki nim kaptur nie będzie zsuwał się z głowy podczas wietrznej pogody. Podobną rolę ściągacze odgrywają także w przypadku rękawów. Dzięki napom można też je skracać tak, aby miały odpowiednią długość. Oczywiście w oferowanych przez nas modelach nie brakuje również kieszeni, które mogą pomieścić telefon, ale także drobne przyrządy potrzebne w pracy.

Specjalna odzież przeciwdeszczowa robocza

Jaka jeszcze jest odzież przeciwdeszczowa robocza dostępna w sklepie Ferpol? W naszej ofercie znajdą Państwo również artykuły o specjalnym przeznaczeniu. Mowa tu nie tylko o kurtkach czy płaszczach przeznaczonych na zimę, ale także produktach mających dodatkowe, istotne cechy. Bardzo duże znaczenie ma zwłaszcza odzież ostrzegawcza.

Dostępne u nas kurtki i komplety ostrzegawcze są nie tylko ciepłe dzięki grubej podszewce, ale przede wszystkim odznaczają się widocznością nawet po zmroku i z większej odległości. Najczęściej występują w kolorach pomarańczowym, żółtym lub seledynowym.

W ofercie Ferpol.pl znajduje się także doskonała odzież przeciwdeszczowa robocza damska. Ona również odznacza się bardzo dobrymi parametrami, jeśli chodzi o wytrzymałość na przemoczenie. Jednocześnie krój tej odzieży i jej rozmiary odpowiadają wymaganiom kobiet.

ODZIEŻ OCHRONNA PRZECIWDESZCZOWA ROBOCZA DOSKONAŁEJ JAKOŚCI

Nasza odzież przeciwdeszczowa BHP tworzona jest w taki sposób, aby zakupione ubrania zapewniały dobrą ochronę przed wilgocią. Wiele spośród nich to dodatkowo wzmacniane kurtki, spodnie lub płaszcze, które wytrzymają bardzo długo nawet przy ich użytkowaniu w niesprzyjających warunkach. Dowodem na to może być fakt, że w wielu spośród naszych kurtek wykorzystywana jest specjalna taśma, którą podkleja się szwy. Takie rozwiązanie wzmacnia je, ale także czyni absolutnie nieprzemakalnymi.

Warto także pamiętać o tym, że nasze ubranie przeciwdeszczowe robocze spełnia ważne cechy każdego ubioru do pracy. Jednym z podstawowych wymagań jest w tym przypadku to, aby materiał zewnętrzny był mocny. Nie może się przecierać lub łatwo rozdzierać. Dodatkowo musi wykazywać sporą odporność na zabrudzenia. W pracy jest się zwykle narażonym na kontakt z różnymi brudzącymi substancjami. Dobra odzież robocza to taka, z której można je łatwo usunąć.

Odzież robocza przeciwdeszczowa na miarę i w dobrej cenie

Ile powinien kosztować płaszcz przeciwdeszczowy? Cena takiego artykułu wcale nie musi być wysoka. W naszym przypadku mogą Państwo liczyć na atrakcyjny koszt zakupu roboczej odzieży przeciwdeszczowej. Oferowany przez nas asortyment jest bardzo zróżnicowany. Jakie korzyści mają z tego klienci? Przy jednorazowych potrzebach może wystarczyć zakup ochronnego poncho za kilka złotych. W przypadkach, gdy trzeba regularnie chronić się przed przemoczeniem w pracy, lepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po jeden z zestawów ubrań lub mocniejszą kurtkę przeciwdeszczową.

Ferpol.pl oferuje także płaszcze przeciwdeszczowe robocze i inne ubrania w różnych rozmiarach i krojach. Nie bez znaczenia jest także wykorzystanie w nich napów, zamków czy ściągaczy. Dzięki nim możliwe jest wybranie artykułów na miarę własnych potrzeb.

Ubranie przeciwdeszczowe robocze w sprzedaży stacjonarnej i internetowej

Nasze komplety przeciwdeszczowe damskie i męskie, kurtki, płaszcze czy spodnie dostępne są w naszych sklepach zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. Jesteśmy na rynku od 2007 r. i dobrze orientujemy się w potrzebach naszych klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie sprzedaży internetowej. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne dla klientów. Mogą nie tylko dobrze obejrzeć produkt na zdjęciach i zapoznać się z nimi dzięki szczegółowym opisom, ale także ułatwiona jest sama transakcja. Mają Państwo możliwość szybkiego załatwienia formalności, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku sprzedaży hurtowej. Możliwe jest też skorzystanie z dodatkowych udogodnień, jak choćby sprawdzanie stanu realizacji zamówienia przez internet.