Kategorie

BLUZY TRUDNOPALNE

16 Produkty

Bluzy trudnopalne to odzież ochronna idealna dla pracowników narażonych na działanie płomieni i skrajnie wysokich temperatur. Dzięki specjalnej, unikatowej konstrukcji materiałowej znacząco zwiększają bezpieczeństwo osób mających styczność z łatwopalnymi materiałami oraz pracujących w środowisku narażonym na częste ryzyko pożarowe. W ofercie sklepu internetowego ferpol.pl znajdziesz bluzy ochronne trudnopalne najwyższej jakości, przeznaczone do wszelkiego rodzaju prac w warunkach zimowych oraz letnich. Dostępne u nas bluzy trudnopalne robocze spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, normy BHP oraz normy certyfikatów Unii Europejskiej.

Wygodne i trwałe bluzy robocze trudnopalne

Ze względu na swoją specyfikę bluzy trudnopalne zazwyczaj wykonane są z solidnych, ale też ciężkich materiałów, dlatego przy ich zakupie warto zwrócić uwagę na szereg czynników, które znacząco podnoszą komfort ich noszenia w trudnych i wymagających warunkach oraz podczas ciężkiej pracy fizycznej. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego bluzy ochronne trudnopalne charakteryzują się dużą zawartością wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza oraz pełnią dodatkowo funkcję termoizolacyjną, co wpływa na podniesienie komfortu pracowników. Antyelektrostatyczna tkanina to dodatkowy atut, na który warto zwrócić uwagę wybierając idealne bluzy trudnopalne robocze. Prążkowane mankiety rękawów oraz przy szyi dodatkowo chronią pracowników przed dostaniem się niebezpiecznych substancji pod odzież. Bluzy trudnopalne, które zostały w nie wyposażone są także wygodne, ponieważ elastyczne ściągacze pozwalają na dopasowanie się odzieży do anatomicznego kształtu ciała, nie powodując jednocześnie nadmiernego ucisku, czy niekomfortowego ocierania naskórka.

Bluzy trudnopalne ochronne - zwiększony poziom bezpieczeństwa

Aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo swoje czy pracowników firmy, warto zaopatrzyć się w bluzy ochronne trudnopalne z dodatkowymi elementami odblaskowymi, które zwiększą widoczność osób je noszących. W ofercie naszego sklepu znajdziesz lekkie i wygodne bluzy trudnopalne ochronne w jaskrawych, rzucających się w oczy kolorach, które dodatkowo zostały wzbogacone w odblaskowe taśmy ostrzegawcze umieszczone zarówno wzdłuż, jak i na całej ich szerokości. Odblaskowe bluzy trudnopalne zostały wyprodukowane zgodnie z normami CE i posiadają certyfikat potwierdzający zarówno jakość, jak i bezpieczeństwo EN471 klasy 3:2 oraz EN533 indeksu pierwszego. Tego rodzaju bluzy robocze trudnopalne to idealna odzież dla pracowników budowlanych oraz ruchu drogowego, doskonała szczególnie w sezonie letnim. Są lekkie i przewiewne, dzięki czemu zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i komfort pracy w gorące dni gwarantując jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz izolację od promieniowania UV.

Bluzy trudnopalne klasy premium

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także najwyższej jakości bluzy trudnopalne ochronne wykonane z innowacyjnej tkaniny Bizflame Multi, która zapewnia wielofunkcyjną ochronę przed czynnikami takimi jak: ogień i wysokie temperatury, środki chemiczne, czy łuk elektryczny. Tego rodzaju bluzy trudnopalne robocze idealnie sprawdzają się w przypadku osób trudniących się spawaniem przemysłowym, gdyż doskonale chronią pracowników przed wszelkiego rodzaju iskrami i odpryskami powstałymi podczas spawania. Ich dodatkowymi atutami są: solidny mosiężny zamek, ostrzegawcze taśmy odblaskowe przyszyte podwójnymi szwami, mocne i pojemne kieszenie zapinane na napy, dodatkowa kieszeń ochronna na telefon oraz zaczepy na radio, czy krótkofalówkę. Bluzy robocze trudnopalne klasy premium posiadają mocne potrójne szwy, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na rozdarcia, nawet przy dynamicznych i gwałtownych ruchach. Chronią przed ciepłem promieniującym zarówno konwekcyjnie, jak i kontaktowo, dzięki czemu zwiększają komfort pracy w każdych warunkach. Najwyższej jakości bluzy trudnopalne klasy premium to odzież certyfikowana, zgodna z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy.