Kategorie

FARTUCHY KWASOODPORNE

2 Produkty

Praca w przemyśle chemicznym wymaga posiadania odpowiedniej odzieży ochronnej. Są to nie tylko czepki, rękawice, gogle, bluzki, spodnie i odpowiednie buty, ale również fartuchy wykonane ze specjalistycznych materiałów. To właśnie one gwarantują ochronę przed działaniem szkodliwych substancji, szczególnie zasad, kwasów i wodorotlenków. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie pracownicy narażeni są na działanie substancji chemicznych. Nasze fartuchy kwasoodporne to wysoka jakość, trwałość i pewność idealnego zabezpieczenia ciała. Najczęściej wykorzystywane są w przemyśle chemicznym i inżynierii, a także w wielu sektorach usług, przy utylizacji odpadów oraz w stacjach serwisowania akumulatorów. Zapraszamy do zakupu naszych fartuchów kwasoodpornych, które zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów.

Fartuchy chemiczne - czym się wyróżniają?

Fartuchy chemiczne i kwasoodporne są doskonałą ochroną dla ciała i wkładanego ubrania przed działaniem żrących, toksycznych i szkodliwych substancji chemicznych. Każdy pracownik, który będzie odpowiednio wyposażony w fartuch ochronny chemiczny i inne dodatki, zyska odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniami ciała i pogorszeniem stanu zdrowia. Wszystkie dostępne w sklepie fartuchy chemiczne wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a wszystko po to, aby zagwarantować jak najlepszą ochronę. Warto wiedzieć, że wybierając fartuch do laboratorium chemicznego czy do innych miejsc, gdzie w pracy stosuje się substancje niebezpieczne, powinno się zwracać uwagę na oznaczenia. Takie fartuchy ochronne chemiczne powinny być zgodne z europejskimi normami, tylko wtedy będą w stanie zagwarantować doskonałą ochronę. Warto pamiętać, że pracodawca ma obowiązek zapewnić ubranie ochronne swoim pracownikom, aby zagwarantować im maksymalne bezpieczeństwo podczas prac.

Jaki fartuch ochronny chemiczny wybrać?

Oferta naszego sklepu internetowego to wiele różnorodnych produktów, dzięki którym każdy zakład pracy czy instytucja może wyposażyć się w odpowiednią odzież ochronną. Polecamy wybór fartucha kwasoługoodpornego. To wysokiej jakości produkt, który występuje w różnych długościach, dzięki temu bez problemu można dopasować go do wzrostu użytkownika. Stworzony jest z wodo- i kwasoługoochronnej tkaniny Plavitex Acid, która jest odporna na działanie kwasów, zasad i wodorotlenków. To gramatura 540 g/m2. Posiada regulację na pasku szyjnym. Doskonale chroni przednią część ciała. Co ważne spełnia wymagania norm EN13688, EN343 i EN14605, dzięki czemu można mieć pewność, że jest produktem testowanym do pracy w trudnych warunkach z niebezpiecznymi substancjami. Inna nasza propozycja, na którą warto zwrócić uwagę, to fartuch roboczy chemik AS, który występuje w wielu rozmiarach. Składa się z bawełny, poliestru i nici antystatycznej. Zapinany jest na kryte zatrzaski typu spring, posiada podkrój szyi, który wykończony jest stójką. To ochrona ciała w laboratorium, jednak należy pamiętać, że to fartuch kwasoługoochronny najlepiej chroni przed działaniem substancji niebezpiecznych.

Fartuch kwasoodporny - gdzie okaże się przydatny?

Tak jak wspominaliśmy, fartuchy kwasoodporne stosowane są wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko kontaktu ze żrącymi i szkodliwymi substancjami. Najczęściej spotyka się je w zakładach produkcji nawozów, mas plastycznych, chemii nieorganicznej i organicznej, w rafineriach, a także w kopalniach siarki, laboratoriach i wielu innych miejscach, gdzie konieczne jest zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Zachęcamy do wyboru naszych fartuchów kwasoodpornych, a także fartuchów chemicznych i wszystkich innych naszych produktów. Nasze ogromne doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że chcemy odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty doskonale sprawdzą się jako ochrona przy prowadzeniu wielu prac, dlatego zachęcamy do ich zakupu. Nie wiecie Państwo co wybrać? Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru.