Kategorie

Pistolety do mycia i konserwacji

6 Produkty

Pistolety do ropowania, mycia i konserwacji

 Te pneumatyczne narzędzia przydatne są do oczyszczania oraz konserwacji urządzeń i napędów. Pozwalają na wykonanie zabiegu ropowania lub precyzyjnego czyszczenia za pomocą sprężonego powietrza albo wszelakich substancjii czyszczących. Wyposażone są w wygodną dyszę, dzięki której dotrzesz do najtrudniej dostępnych zakamarków. Ropowanie doskonale sprawdza się w konserwacji urządzeń a nawet usuwaniu plam po remoncie

i malowaniu. Dzięki poręcznym i lekkim pistoletom do czyszczenia sprężonym powietrzem, doskonale oczyścisz tłuste powierzchnie w pracach blacharskich wymagających konserwacji i czyszczenia karoserii. Pistolety mają różne zastosowanie. Najczęściej wykorzystywane są do pracy w warsztatach samochodowych i zakładach lakierniczych, ale coraz częściej spotyka się również w zwykłym gospodarstwie domowym. Korzystając z nich zapomnisz co to skrobanie i szorowanie.

Ropowice - pistolety do ropowania, mycia i konserwacji

Wyposażone są w dolny zbiornik na substancje czyszczące. Pozwalają nie tylko na czyszczenie powierzchni za pomocą sprężonego powietrza.

Służą również do mycia, konserwacji i zabezpieczania antykorozyjnego. Dzięki regulacji wylotu dyszy sprawdzają się także w czyszczeniu małych elementów

wymagających wręcz zegarmistrzowskiej precyzji. Pistolety są niewielkie, o lekkiej konstrukcji, wykonane ze stopu aluminium, bardzo wygodne w obsłudze.

To pistolety pneumatyczne, dlatego są odpowiednie do różnego rodzaju substancji, o różnych masach bitumicznych. Mogą pracować z małymi kompresorami.

Jeśli Twoją odwieczną zmorą jest czyszczenie, mycie i konserwacja, nie czekaj! Wejdź na ferpol.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą sklepu. Znajdziesz idealny sprzęt polecany zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Wysokiej jakości ropowice  pomogą ci w profesjonalnej konserwacji, smarowaniu, myciu, ropowaniu a nawet malowaniu.

Nadal masz wątpliwości? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się telefonicznie lub drogą mailową z biurem obsługi klienta. Wykwalifikowani pracownicy służą fachową wiedzą. Odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.