Kategorie

Wciągarki

14 Produkty

Najwyższej jakości wciągarka budowlana to narzędzie pracy każdego profesjonalisty. Z jej pomocą można wciągnąć różnego rodzaju materiały budowlane na wysokość nawet do 80 metrów. Modele znajdujące się w naszej ofercie w większości nie wymagają odbioru UDT, a co za tym idzie - śmiało można je przestawiać w różne miejsca nie zgłaszając tego do urzędu oraz bez oczekiwania na odbiór przez specjalistów.

W naszej ofercie znajdują się wciągarki łańcuchowe oraz liniowe. Każda wciągarka przeznaczona na budowę, wyposażona jest odpowiednio do swojego przeznaczenia. Każdy model posiada obrotowy wysięgnik, który gwarantuje prosty rozładunek oraz wbudowaną blokadę pozycji, która zapewnia stabilizację wciąganego ładunku. 

Podnoszenie wielkogabarytowych ładunków nie obejdzie się bez solidnych wciągarek łańcuchowych. Są one bardzo funkcjonalne - pozwalają zarówno na podnoszenie, jak i wciąganie ciężarów poniżej poziomu robót. W zależności od modelu, wciągarki cechują się odmienną wysokością podkoszenia oraz udźwigiem. W naszej ofercie znajdują się wciągarki o bardzo zróżnicowanych parametrach technicznych. Aby wybrać właściwy produkt, warto wziąć pod uwagę miejsce, w którym będzie ona użytkowana.

Każda wciągarka dostępna w naszym sklepie zapewnia bezawaryjną pracę oraz objęta jest gwarancją. Łańcuchy wykonane są z najwyższej jakości stopu stali, przez co każdy kupujący może mieć pewność, że urządzenie sprawdzi się w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach.

Biorąc pod uwagę zastosowanie najwyższej jakości materiałów, wszystkie wyciągarki charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością. Rozwiązanie to sprawia, że klienci mogą mieć pewność, iż urządzenia będą działały sprawnie przez długi czas, a także będą odporne na wszelkie uszkodzenia, np. spowodowane uderzeniami. Prostota, z jaką obsługuje się urządzenia oraz ich niewielka masa własna to idealne dopełnienie. 

Aby wybrać właściwy produkt, należy zapoznać się z jego dokładnymi parametrami oraz wziąć pod uwagę miejsce, w którym będzie ono użytkowane. Zapraszamy do zakupów.