Kategorie

Opaski Ślimakowe

23 Produkty

Opaski ślimakowe - funkcjonalność i prostota

Zaciskowe opaski ślimakowe służą najczęściej do szybkiego połączenia instalacji gazowych, wodnych i powietrznych. Są także wykorzystywane w branży motoryzacyjnej i ogrodniczej. Znajdujące się w ofercie obejmy zostały wykonane ze stali ocynkowanej, co jest gwarancją ich trwałości. Prezentowane produkty są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego łatwo dopasować je do specyfiki danej instalacji.

Wytrzymałe opaski zaciskowe ze stali ocynkowanej

Materiał, z którego wykonano opaski ślimakowe jest bardzo wytrzymały, cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, działanie wody, rozpuszczalników i smarów. Co istotne, produktów tych można użyć także w szkodliwych środowiskach chemicznych. Trwałe i funkcjonalne opaski pozwalają na montaż przewodów, rurek, gumowych węży czy kabli. Ze względu na szerokość zastosowań, opaski ślimakowe kupują zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa działające w branży rolniczej, motoryzacyjnej, ogrodniczej oraz chemicznej. Warto wspomnieć, że obejmy ze stali ocynkowanej umożliwiają połączenie różnego rodzaju węży ogrodowych - nadciśnieniowych, podciśnieniowych oraz karbowanych.

Jakie są zalety opasek zaciskowych?

Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości surowca, który gwarantuje ich wytrzymałość oraz lekkość. Nie pękają, nie ulegają korozji oraz są wodoodporne. Z tego względu znajdujące się w ofercie obejmy to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych produktów do zaciskania i uszczelniania. Dostępne produkty mają różną szerokość oraz średnicę, dlatego nie ma problemu z ich precyzyjnym dopasowaniem do rozmiarów wiązki. Funkcjonalność, łatwość montażu, skuteczność i wytrzymałość modeli znajdujących się w ofercie zapewniają wypustki umieszczone na całej długości produktów. Ponadto wszystkie opaski ślimakowe można nabyć w bardzo korzystnej cenie. Z tego względu opłacalny jest zarówno zakup jednorazowy, jak i w ilości hurtowej. Dzięki temu każdy klient znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie.