Kategorie

Klucze Do Fitrów Oleju

27 Produkty

Każdy posiadacz samochodu z silnikiem spalinowym doskonale wie o tym, jak ważna dla żywotności silnika jest regularna wymiana oleju. Filtr oleju w silniku odpowiada za ochronę silnika przed dostaniem się do niego zanieczyszczeń, które mogłyby zakłócić lub przerwać jego pracę. Właśnie dlatego zawsze powinieneś pamiętać o dokonywaniu wszelkich napraw i przeglądów na czas.

Po co jest klucz do filtra oleju?

W większości pojazdów filtr oleju wygląda podobnie: przypomina puszkę, pokryty jest tworzywem sztucznym i zawiera gumowe uszczelki. Charakterystyczną cechą umiejscowienia filtra jest to, że znajduje się on w trudnodostępnym miejscu, co sprawia, że przy jego wymianie trzeba się często sporo natrudzić. Kiedy zmieniamy olej w samochodzie, nasze ręce są brudne, co jeszcze bardziej utrudnia usunięcie zużytej części. Właśnie dlatego powstał klucz do filtra oleju, dzięki któremu poradzisz sobie nawet z najbardziej "upartym" filtrem. 

Jak wybrać odpowiedni klucz?

Obecnie na rynku możemy wybierać spośród całej gamy przeróżnych kluczy do filtrów oleju, ale w jaki sposób wybrać ten właściwy? Otóż, przed zakupem klucza powinieneś dowiedzieć się, jakie wymiary ma filtr w Twoim samochodzie oraz ile miejsca będziesz miał, by móc swobodnie użyć klucza przy odkręcaniu filtra (przestrzeń wokół podstawy). Po zdobyciu powyższych informacji będziesz musiał wybrać typ klucz, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim potrzebom:

  • łańcuchowy;
  • nasadowy;
  • opaskowy;
  • trójramienny.

U nas znajdziesz klucz dla siebie!

Już dziś możesz wybrać klucz do filtra oleju w sklepie internetowym Ferpol. Produkty, oferowane przez nas są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyły Ci przez długie lata. Możesz wyposażyć swój domowy warsztat samochodowy lub zamówić sprzęt dla profesjonalnego punktu motoryzacyjnego. Ceny kluczy oscylują w granicach do 30 zł i jest to inwestycja na dłuższy czas. Klucz do filtra oleju to doskonałe rozwiązanie dla ceniących sobie wygodę i profesjonalizm w swoim domowym lub profesjonalnym warsztacie samochodowym. Zapoznaj się z ofertą jeszcze dziś i wybierz ofertę dla siebie.