Kategorie

SKARPETY ROBOCZE

63 Produkty

Wygodne skarpety przydają się na co dzień, do pracy, ale także w czasie wolnym. Powinny być wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewniając ochronę przed zimnem i otarciami, jednocześnie umożliwia odprowadzanie wilgoci. Ferpol oferuje szeroki wybór modeli. Od produktów o uniwersalnym przeznaczeniu, przez stopki, aż po męskie skarpety termoaktywne i trudnopalne.

Letnie i zimowe skarpety robocze

Dobrej jakości skarpety robocze są uszyte z najlepszych materiałów. Tkanin odpornych na przetarcia, wzmocnionych w kluczowych miejscach, a także umożliwiających swobodny przepływ powietrza. Latem warto postawić na modele odprowadzające wilgoć i zapewniające stabilność stopy. Ponadto letnie skarpety robocze są wyposażone w nieuciskający ściągacz i ochronę antybakteryjną. Takie modele można stosować podczas uprawiania sportów. Z kolei zimowe skarpety robocze to produkty o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Zewnętrzna warstwa z wełny chroni przed niskimi temperaturami. Wewnętrzny materiał przeciwdziała powstaniu brzydkiego zapachu i ma właściwości przeciwgrzybiczne.

Skarpety robocze do pracy w trudnych warunkach

Bez względu na charakter pracy, podczas wielogodzinnego wykonywania obowiązków sprawdzą się dobre i mocne skarpety. Do ich uszycia najczęściej stosowane są mieszanki różnych materiałów, głównie bawełny, poliestru, wełny, lycry czy spandexu. Przędza Prolen Siltex zawiera srebro, dzięki czemu skarpety na latoantybakteryjne i antygrzybiczne. W okresie jesienno-zimowym do pracy na zewnątrz polecane są ciepłe skarpety robocze z dodatkiem wełny merino. Jeżeli obowiązki służbowe wymagają całodniowego stania lub chodzenia, wsparciem dla stóp będą modele z płaskimi szwami oraz dopasowujące się do ich kształtu pięty typu Y.

Oferta Ferpol obejmuje produkty przeznaczone dla różnych branż i odmiennych warunków pracy. Należą do nich między innymi górnicze skarpety robocze, modele zaprojektowane z myślą o pracownikach fizycznych oraz osobach spędzających sporą część dnia w niesprzyjającym środowisku. Ochrona i komfort stóp to w takiej sytuacji podstawa.