Kategorie

AKCESORIA DO BUTÓW

142 Produkty

Wybór obuwia roboczego w znacznej mierze wpływa na wykonywaną pracę. Niezmiernie ważnym ich elementem są również odpowiednio dopasowane akcesoria do butów roboczych. Zależy od nich m.in. komfort oraz bezpieczeństwo w pracy. Wkładki do butów roboczych mogą polepszyć właściwości obuwia oraz zwiększyć ich komfort noszenia. Ważnym elementem są także sznurowadła. Ich wybór powinien być zatem starannie przemyślany, co pozwoli na dopasowanie do potrzeb użytkowników.

Wkładki do butów roboczych - zalety

Tego typu akcesoria do butów roboczych - pozwalają na dopasowanie stopy do obuwia. Ponadto zapewniają również odpowiednią izolację termiczną oraz wpływają na absorpcję energii w pięcie. Niektóre z nich mogą dodatkowo ułatwiać stopom oddychanie, dzięki czemu chronią przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Wybierając wkładki warto dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Standardowe akcesoria tego typu wykonane są z filcu. Chronią stopę przed odparzeniami, zapewniają jej niezbędnego komfortu i zmniejszają poczucie zmęczenia. Równie skutecznie wchłaniają także pot. Dostępne są w każdej rozmiarówce, jednak w razie potrzeby można je przyciąć za pomocą nożyczek. Dzięki temu wkładka idealnie dopasuje się do obuwia.

Osobom o bardziej indywidualnych potrzebach zaleca się korzystania z profilowanych wkładek. Wykonane m.in. z owczej skóry i miękkiej pianki lateksowej, sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto odciążają obolałe stawy i kręgosłup, co wpływa korzystnie na samopoczucie w trakcie pracy. Świetnie sprawdzają się w przypadku osób z płaskostopiem podłużnym. Tego typu produkty zaleca się zwłaszcza kobietom w ciąży oraz wszystkim tym, którzy prowadzą stojąco-chodzący tryb pracy.

Sznurowadła do butów roboczych - jakie wybrać?

Podobnie jak i w przypadku wkładek, stanowią one bardzo ważny element obuwia roboczego. Warto sięgnąć po te wykonane z nylonu. Materiał ten cechuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto dostępny jest w różnych kolorach.

Ferpol.pl oferuje bogaty asortymentu akcesoriów do butów roboczych. Wśród nich znajdują się wkładki, sznurówki oraz wiele innych!

Wybór obuwia roboczego w znacznej mierze wpływa na wykonywaną pracę. Niezmiernie ważnym ich elementem są również odpowiednio dopasowane akcesoria do butów roboczych. Zależy od nich m.in. komfort oraz bezpieczeństwo w pracy. Wkładki do butów roboczych mogą polepszyć właściwości obuwia oraz zwiększyć ich komfort noszenia. Istnieje wiele rodzajów wkładek do butów roboczych, dlatego każdy może dopasować je do swoich potrzeb i wymagań. Ważnym elementem są także sznurowadła. Ich wybór powinien być zatem starannie przemyślany, co pozwoli na dopasowanie do potrzeb użytkowników. Opinie o wkładach do butów roboczych są naprawdę pozytywne, dlatego są idealnym wyborem dla wielu osób.

WKŁADKI DO BUTÓW ROBOCZYCH - ZALETY

Akcesoria, takie jak wkładki do butów roboczych - pozwalają na dopasowanie stopy do obuwia. Ponadto zapewniają również odpowiednią izolację termiczną oraz wpływają na absorpcję energii w pięcie. Niektóre z nich np. wkładki do butów roboczych przeciw poceniu mogą dodatkowo ułatwiać stopom oddychanie, dzięki czemu chronią przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Wybierając wkładki, warto dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Standardowe akcesoria tego typu wykonane są z filcu. Chronią stopę przed odparzeniami, zapewniają jej niezbędnego komfortu i zmniejszają uczucie zmęczenia. Równie skutecznie wchłaniają także pot. Nasze wkładki do butów roboczych dostępne są w każdej rozmiarówce, jednak w razie potrzeby można je w prosty sposób przyciąć za pomocą nożyczek. Dzięki temu wkładka idealnie dopasuje się do obuwia, zapewniając maksymalny komfort użytkownikom.

WKŁADKI AMORTYZUJĄCE DO BUTÓW ROBOCZYCH - KIEDY WARTO JE WYBRAĆ?

Osobom o bardziej indywidualnych potrzebach zaleca się korzystanie z profilowanych wkładek amortyzujących do butów roboczych. Wykonane m.in. z owczej skóry i miękkiej pianki lateksowej, sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto odciążają obolałe stawy i kręgosłup, co wpływa korzystnie na samopoczucie w trakcie pracy. Świetnie sprawdzają się w przypadku osób z płaskostopiem podłużnym. Tego typu produkty zaleca się zwłaszcza kobietom w ciąży oraz wszystkim tym, którzy prowadzą stojąco-chodzący tryb pracy. Korzystnie rozkładają nacisk stopy, dzięki czemu zapobiegają niewydolności więzadłowo-mięśniowej oraz redukują wstrząsy. Warto wiedzieć, że takie wkładki do butów roboczych amortyzujące stanowią doskonałą ochronę przed kontuzją u osób, które dźwigają ciężary lub są narażone na ciągłe zmiany pozycji. Doskonałym wyborem mogą tu być wkładki do butów roboczych żelowe amortyzujące, które dzięki specjalistycznemu wyprofilowaniu, zapobiegają płaskostopiu podłużnemu oraz zapewniają maksymalny komfort pracy.

WKŁADKI DO BUTÓW ROBOCZYCH PRZECIW POCENIU - JAKIE SĄ KORZYŚCI Z ICH STOSOWANIA?

Praca fizyczna wiąże się często z ogromnym wysiłkiem i obciążeniem dla ciała. Wiele osób może uskarżać się na nadmierną potliwość stóp, co jest wręcz normalne przy dużym wysiłku. Aby nie odczuwać nieprzyjemnej wilgoci i brzydkiego zapachu, warto postawić na wkładki do butów roboczych przeciwpotne. Niwelują potliwość, a dodatkowo działają antybakteryjnie, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu bakterii i zanieczyszczeń w obuwiu, które mogą przyczyniać się do powstawania chorób skóry czy grzybicy. Nadmierna potliwość stóp może prowadzić do szybkiego zużywania się tradycyjnych wkładek, a także do marznięcia stóp i nieprzyjemnego zapachu. W takiej sytuacji koniecznie należy dokonać zakupu wkładek do butów roboczych przeciw poceniu się stóp i cieszyć się ich doskonałymi właściwościami.

DOBRE WKŁADKI DO BUTÓW ROBOCZYCH - JAK JE WYBRAĆ?

Dobre wkładki do butów roboczych są podstawą wyposażenia każdego obuwia pracowniczego. To właśnie one gwarantują komfort i wygodę, a także chronią zdrowie stóp i całego ciała. Polecamy wkładki żelowe do butów roboczych, które amortyzują wstrząsy, odprowadzają wilgoć oraz sprawiają, że stopa nie ulega przeciążeniom. Są szczególnie polecane dla osób, które po całym dniu odczuwają ciężkość nóg i dolegliwości bólowe. W naszej szerokiej ofercie posiadamy również wkładki ortopedyczne do butów roboczych. Są wskazane dla osób odczuwających bóle kolan, stóp i kręgosłupa. Podnoszą komfort chodzenia, dają uczucie relaksu i zapewniają pełen komfort. Dzięki amortyzacji wstrząsów poleca się je dla osób z nadwagą, a także o wrażliwych stopach czy wykonujących pracę stojącą. Są doskonałym wyborem dla każdego pracownika, dlatego warto pomyśleć o ich zakupie. Wszystkie nasze wkładki do butów roboczych to doskonała jakość, dlatego zachęcamy do ich zakupu - jesteśmy przekonani, że odpowiedzą na wszystkie potrzeby.

SZNUROWADŁA DO BUTÓW ROBOCZYCH - JAKIE WYBRAĆ?

Podobnie jak i w przypadku wkładek do butów roboczych, stanowią one bardzo ważny element obuwia roboczego. Warto sięgnąć po te wykonane z nylonu. Materiał ten cechuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto dostępny jest w różnych kolorach. Dobre sznurówki powinny zapewniać bezpieczeństwo, idealne mocowanie obuwia i być wytrzymałe na uszkodzenia. W naszej ofercie posiadamy jedynie sznurowadła najwyższej jakości, dlatego są one pewnym wyborem dla wielu osób. Warto wiedzieć, że w ofercie posiadamy również nakładki antypoślizgowe na obuwie, spraye do stóp, impregnaty do obuwia czy czyściki. Ferpol.pl oferuje bogaty wybór asortymentu akcesoriów do butów roboczych, dlatego zapraszamy do zakupów. Dzięki nim obuwie robocze zyska jeszcze większą funkcjonalność i zapewni maksymalną wygodę, nawet w najtrudniejszych warunkach.