Kategorie

Obuwie profilaktyczne

45 Produkty

W niektórych sytuacjach stan zdrowia pracownika przyczynia się do tego, że noszenie dowolnego obuwia nie będzie dla niego sprzyjające. W ofercie naszego sklepu internetowego proponujemy naszym Klientom obuwie profilaktyczne, które jest dopasowane swoim profilem do kształtu stopy. Dzięki temu nawet wielogodzinne noszenie butów nie przyczynia się do uczucia zmęczenia, a już na pewno do powstawania jakichkolwiek wad postawy. Obuwie profilaktyczne dla dorosłych zalecane są również osobom, które nie mają żadnych problemów zdrowotnych. Wielogodzinna praca na nogach jest bardzo dużym obciążeniem dla organizmu. Natomiast codzienne noszenie zdrowotnego obuwia profilaktycznego przyczyni się do uczucia bardzo dużej ulgi dla stóp.

Produkty na zamówienie – czas realizacji 7-14 dni roboczych.

---------------------------------------------------------------------

Szerokie zastosowanie obuwia profilaktycznego

Przede wszystkim obuwie profilaktyczne medyczne znajdują zastosowanie u wszystkich osób, które mają problemy ze stopami. Szczególne wskazania ortopedyczne są główną przesłanką ku temu, aby regularnie nosić obuwie ze sklepu z obuwiem profilaktycznym. Widzimy jednak, że buty o takim charakterze są na porządku dziennym w służbie zdrowia. Stanie na nogach przez wiele godzin może przyczynić się do powstawania wielu groźnych oraz przewlekłych schorzeń. Do nich zaliczają się nie tylko problemy z kręgosłupem, ale także z krążeniem. Dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie dopasowanie obuwia, dzięki któremu można zapobiec nieprzyjemnym schorzeniom. Zachęcamy każdego do korzystania z obuwia profilaktycznego na stanowiskach pracy wymagających stania lub poruszania się na nogach, a także w życiu codziennym, oferując między innymi wygodne i praktyczne obuwie profilaktyczne dla kucharek, obuwie profilaktyczne BHP czy obuwie profilaktyczne dla sprzątaczek.

Najwyższej jakości obuwie profilaktyczne

Proponowane przez nas obuwie profilaktyczne męskie i damskie wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, w tym między innymi z naturalnej skóry. Na uwagę zasługują wymienne wkładki, które są dopasowane do kształtu stopy. Jednocześnie cechują je właściwości bakteriobójcze. Dzięki temu nawet noszenie obuwia profilaktycznego przez cały dzień nie powoduje żadnego dyskomfortu, a także jest całkowicie higieniczne. Istotną informacją jest możliwość wymiany zużytych wkładek na nowe. Są one również antystatyczne, dlatego nie powodują nieprzyjemnego elektryzowania się. W obuwiu korekcyjno profilaktycznym, oferowanym w naszym sklepie internetowym, zastosowano również antypoślizgową oraz antystatyczną podeszwę. Wykonane są one z wysokiej jakości PU, przez co są wyjątkowo lekkie i nie obciążają w żaden sposób stopy.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Każde obuwie profilaktyczne do pracy posiada odpowiednie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo obuwie to spełnia wymagania normy EN20347. Liczne modele są odporne na mycie, przez co z łatwością można zadbać o jego nienaganny wygląd. Kolejną zaletą, jaką wyróżniają się obuwie profilaktyczne damskie tekstylne, jest przede wszystkim antypoślizgowa podeszwa. W wielu parach butów ortopedycznych wykonana jest ona z wysokiej jakości styrogumu. Użytkownicy takiego obuwia mogą pracować w miejscach, w których istnieje ryzyko poślizgnięcia się nie tylko na wodzie, ale również na różnego rodzaju olejach lub tłuszczach. Materiał, z którego są wykonane poszczególne elementy obuwia profilaktycznego damskiego skórzanego, wykazuje się bardzo wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, w tym ścieranie. Dlatego są to buty cechujące się olbrzymią wytrzymałością.

Obuwie zdrowotne dla każdego

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą dokładną ofertą obejmującą obuwie profilaktyczne damskie prosto od producenta. Jesteśmy przekonani, iż nasze buty ortopedyczne sprawdzą się dosłownie u każdego - nie tylko osób mających problemy z kręgosłupem. Nasze buty można z powodzeniem nosić dla profilaktyki zdrowotnej. Do najbardziej uniwersalnego obuwia profilaktycznego zaliczają się znane wszystkim drewniaki. Nie tylko chronią przed pojawianiem się różnorodnych zwyrodnień, ale jednocześnie dbają o odpowiednie krążenie. Codzienne noszenie drewniaków, czyli butów pochodzących od producenta obuwia profilaktycznego, a także pozostałych modeli, jak obuwie profilaktyczne zimowe, nie powoduje bólu, a wręcz mu zapobiega. Dlatego zachęcamy do dbania o swoje zdrowie w czasie godzin pracy, a także w życiu codziennym.

Obuwie nie tylko dla dorosłych

Profilaktyka jest ogromnie ważna w codziennym życiu. To dzięki niej możesz lepiej zadbać o zdrowie swoje i bliskich, ich dobre samopoczucie oraz brak nieprzyjemnych dolegliwości. Wybranie odpowiedniego obuwia jest tak samo ważne, jak noszenie okularów korekcyjnych czy kasku podczas jazdy na rowerze. Nie tylko dorośli potrzebują profesjonalnych, prozdrowotnych butów, takich jak nasze topowe modele obuwia profilaktycznego damskiego BHP. Z tego powodu nasza bogata oferta została poszerzona o obuwie profilaktyczne dla dzieci oraz młodzieży.

Rozwój dzieci i ich dorastanie jest szczególnie ważnym czasem w ich życiu. To wtedy kształtują się postawy i wady sylwetki, często powodowane między innymi niepoprawnie dopasowanymi elementami garderoby czy niekorygowanymi nawykami. Dzieciom i nastolatkom towarzyszy również ruch, to on jest motorem napędowym praktycznie wszystkich ich zachowań i działań. Tam zaś, gdzie jest ruch, powinno pojawić się tez odpowiednie, profesjonalne i bezpieczne dla pociechy obuwie. Oferowane w naszym sklepie buty profilaktyczne - obuwie dziecięce - stanowi mniejszy odpowiednik naszych najlepszych modeli projektowanych i odszywanych dla dorosłych. Wszystkie dostępne propozycje wykonane są z najlepszej jakości materiałów, w tym naturalnej skóry i certyfikowanych dodatków, z których powstają m.in. antypoślizgowe podeszwy. Specjalne profilowanie i możliwość dopasowania się do stopy dziecka sprawia, że ma ona odpowiednie podparcie oraz zapięcie mocujące i przytrzymujące nogę w miejscu nawet podczas biegu. Dla aktywnego, ciekawego świata malucha wygodne buty są podstawą każdej codziennej wyprawy.

Obuwie dla młodzieży

Widząc zainteresowanie obuwiem dziecięcym profilaktycznym poszliśmy o krok dalej, przygotowując modele rekomendowane nastolatkom. Ich życie jest równie burzliwe, a co krok czeka nowa przygoda. Do pieszych wędrówek do i ze szkoły, i weekendowych wypadów z przyjaciółmi za miasto młodzieżowe obuwie profilaktyczne sprawdza się znakomicie nie tylko dzięki właściwemu wyprofilowaniu, ale również oddychającej wkładce, mocnemu trzymaniu, stabilności i wygodzie.

W życiu nastolatka pojawiają się też pierwsze zawodowe obowiązki, związane z odbywaniem przez uczniów techników i szkół zawodowych praktyk w prawdziwych miejscach pracy. W takich miejscach zaś przepisy BHP muszą być surowo przestrzegane. Tyczy się to również odpowiedniego do stanowiska pracy ubrania i butów BHP, spełniających dokładnie te same normy, co wyposażenie każdego innego pracownika. Właśnie z tego powodu oferowane w naszym sklepie profesjonalne obuwie profilaktyczne będzie idealnym rozwiązaniem, niezależnie od sytuacji.