Kategorie

DAMSKIE

9 Produkty

Odzież robocza to nie tylko ubrania ochronne, które mają podnosić komfort i bezpieczeństwo wykonywanej pracy. Jej specyficzną kategorią jest odzież reklamowa. Poza tym, że zapewnia wygodę pracownikom, jest inwestycją w wizerunek firmy. Ubrania z logo, nazwą lub innym elementem identyfikującym je z przedsiębiorstwem stanowią doskonałe narzędzie marketingowe. Poza uniwersalnymi koszulkami i bluzami, jedną z ciekawszych kategorii odzieży marketingowej są kurtki damskie.

Reklamowe kurtki damskie jako ważny element wizerunku firmy

Odzież reklamowa to doskonały sposób na rozpowszechnienie informacji o istnieniu firmy i zainteresowanie potencjalnych odbiorców jej produktami lub usługami. To również świetny pomysł na docenienie stałych klientów, na akcje promocyjne oraz inne działania, które zaliczają się do szeroko pojętego kreowania wizerunku marki. Elementy garderoby oznakowanej logotypem przedsiębiorstwa, jego nazwą lub mottem to także stosowny rodzaj stroju służbowego dla pracowników. Utrzymane w podobnym stylu i jednakowo sygnowane ubrania wzmacniają więź kadry z pracodawcą, będąc przy tym skuteczną reklamą. Dopasowane kurtki damskie z nadrukiem to propozycja głównie dla przedsiębiorstw zatrudniających panie, które mają bezpośredni kontakt z klientem. Można wykorzystać je jako prezent świąteczny dla podwładnych. Wysokiej jakości kurtki damskie z logo firmy mogą także być upominkiem dla lojalnych klientek lub nagrodą w firmowych konkursach.

Co wyróżnia kurtki damskie z logo firmy?

Zatrudniając w swoich szeregach kobiety i chcąc budować pozytywny wizerunek, firma powinna zainwestować w jednakowe lub zbliżone stylistycznie stroje służbowe. Podobna kolorystyka i odpowiednie oznakowanie pomagają klientom kojarzyć design z określoną marką. Poza atutami wizualnymi, warto zadbać o komfort noszenia odzieży. Otrzymując wygodne, reklamowe kurtki damskie, pracownice skorzystają z nich także po pracy. Klientki będą natomiast kojarzyły firmę z wysoką jakością i troską o odbiorcę. Nosząc kurtkę reklamową, klientka lub pracownica nie tylko sama wypracuje dobrą opinię o marce, ale też stanie się jej chodzącą reklamą. Warto wybrać kurtki damskie z nadrukiem wykonane z trwałego i komfortowego materiału. W ofercie znajdują się modele z kapturem lub bez niego, chroniące przed chłodem lub dodatkowo wodoodporne. Różne fasony i kolory pozwalają dopasować kurtki do indywidualnych preferencji.