Kategorie

UNISEX

6 Produkty

Odzież robocza z nadrukami to świetny sposób zarówno na zareklamowanie firmy, jak i na obdarowanie pracowników, co większy ich przywiązanie do przedsiębiorstwa i zmotywuje do bardziej wydajnej pracy. Jest wiele rodzajów tego typu ubrań, ale w przypadku zimniejszych dni nie ma lepszego wyboru, niż ciepłe kurtki. Pozwolą one zadbać o zdrowie pracowników i o ich wygodę, a ponadto w wyraźny sposób ukazują logo firmy, czyli stanowią także doskonały produkt marketingowy. Warto się nad nimi zastanowić, aby skutecznie rozwinąć firmę.

 

Reklamowe kurtki Unisex - wygoda i uniwersalność

Dzisiaj jest już bardzo mało firm, w których pracują wyłącznie mężczyźni lub wyłącznie kobiety. Dlatego też na rynku pojawia się coraz więcej rodzajów ubrań unisex, które usuwają konieczność zamawiania osobnego zestawu dla pracowników męskich i osobnego dla żeńskich. Jest to dużo wygodniejsze i szybsze rozwiązanie, ale bynajmniej nie jest to okupowane jakością czy wyglądem ubrań. Każda kurtka i kamizelka prezentuje się schludnie i dobrze leży na każdej z płci, skutecznie chroniąc pracowników przed kaprysami pogody.

 

Kurtki unisex z nadrukiem na różną pogodę

W sklepie Ferpol klient znajdzie zróżnicowaną ofertę kurtek, które w zależności od materiału dobrze sprawdzają się w różnych okolicznościach. Na zimne dni najlepiej zaopatrzyć pracowników w wyroby z polaru, które ogrzeją ciało i będą zapobiegały przeziębieniom. Znowu gdy pogoda jest wietrzna labo pada deszcz, lepiej sprawdzi się wiatrówka i kurtka wykonana z materiałów zbliżonych do poliestru. Wybór jest na tyle duży, że każda firma znajdzie odzież odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy.

 

Kurtki unisex z logo źródłem udanej i taniej reklamy

Warto poświęcić także parę zdań samej mocy reklamowej kurtek. Jak wiadomo, w zimne miesiące zwykłe ubiory związane z firmą będą po prostu niewidoczne, ponieważ każdy pracownik narzuci na nie coś ciepłego. Dlatego, aby kontynuować reklamę, firma powinna zapewnić mu to "coś ciepłego" w postaci kurtki firmowej. Dzięki sklepowi Ferpol można to zrobić w przystępnej cenie.