Kategorie

DZIECIĘCE

8 Produkty

Koszulki dziecięce w klasycznym fasonie stanowią niezbędny element garderoby najmłodszych. Wykonane z naturalnego materiału (100% bawełna) reklamowe koszulki dziecięce zapewnią komfort oraz swobodę ruchu, niezbędne na co dzień oraz podczas wyjątkowych wydarzeń. Przygotowane z myślą o dzieciach reklamowe koszulki wyposażone zostały w perfekcyjne, mocne szwy, gwarantujące długotrwałość użytkowania, a wysokiej jakości tkanina zapewnia odporność na odkształcenie w wyniku standardowego użycia oraz procesu prania i suszenia. Kolor zachowuje swoją trwałość.

Oferta reklamowych koszulek dziecięcych

Wysokiej klasy koszulki dziecięce z nadrukiem dostosowywane do Państwa indywidualnych potrzeb powstają w oparciu o nowoczesną technikę nadruku, gwarantującą trwałość i jakość produktu. Dostępne są koszulki dziecięce tradycyjne, z krótkim rękawem oraz w wersji z rękawem długim. Nie brak również topów bez rękawów. Oferta uwzględnia rozmiarówkę od 110 cm (dziecko około czteroletnie) do 158 (12 lat). Pośród oferowanych modeli koszulek reklamowych dla dzieci znajdują się przedmioty, które dobrać mogą Państwo w szerokiej gamie kolorystycznej. Stwarza to możliwość dowolnej konfiguracji kolorystycznej finalnego produktu. Do koszulek reklamowych dziecięcych oferowane jest wykonanie nadruku.

Zastosowanie koszulek dziecięcych z logo

Koszulki dziecięce z nadrukiem znakomicie sprawdzą się w roli upominków od firmy - marki, promującej dedykowany dzieciom produkt. Można zamówić koszulki dziecięce z logo firmy - sponsora wydarzenia, które organizowane jest z udziałem najmłodszych. Świetnie sprawdzą się dziecięce koszulki reklamowe z nadrukiem w postaci hasła, propagującego zdrowie lub bezpieczeństwo. Można dodać logo firmy sponsora. Poza funkcją reklamową, koszulki dziecięce z nadrukiem sprawdzają się w szkołach, na wycieczkach, w klubach sportowych lub artystycznych, pozwalając kategoryzować dzieci w obrębie grup wiekowych lub względem poziomu zaawansowania. Koszulki dziecięce z logo są doskonałą formą nagrody w konkursach.