Kategorie

UNISEX

21 Produkty

Koszulki unisex to rodzaj elementów garderoby, który mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Są idealne na różnego rodzaju okazje zarówno codzienne, imprezy o charakterze rodzinnym czy też służbowym.

Rodzaje koszulek unisex

Koszulki unisex można spotkać w wielu różnych fasonach, krojach oraz kolorach. Do wyboru są zarówno klasyczne T-shirty z krótkim lub długim rękawem i klasycznym dekoltem, jednolite kolory (np. odcienie niebieskiego, zieleni, brązów, czy klasyczne czerń i biel) lub łączone we wzory (m.in. moro, pasy pionowe lub poziome) bądź kontrastowe rękawy w połączeniu z częścią przednią koszulki. Dodatkowo można zamówić koszulki unisex z logo firmy czy indywidualnie zaprojektowanym na dowolną okazję.

Koszulki unisex jako idealny prezent

Koszulki unisex z nadrukiem to idealny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy, świąteczny, z okazji awansu, jak również zupełnie bez okazji. Wybór możliwych wzorów jest praktycznie nieograniczony. Ograniczenie stanowi wyłącznie wyobraźnia. Dzięki temu, że jest to model unisex prezent sprawdzi się zarówno dla kobiet i dla mężczyzn. Nadrukiem może być zarówno napis (jedno słowo czy całe zdanie stanowiące motto), obrazek, zdjęcie czy też emotikona. Rodzaj zależy od osoby, jaka będzie użytkować dany produkt. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dla siebie najlepsze rozwiązanie. Wysoka jakość materiału oraz nadruku sprawia, że trwałość koszulki unisex z nadrukiem jest bardzo duża.

Użyteczność reklamowa koszulek unisex

Koszulki unisex można wykorzystać także dla celów reklamowych. To świetny sposób na zachęcenie klientów do wybrania produktów lub usług danej firmy. Reklamowe koszulki unisex idealnie wpasują się na imprezę z okazji otwarcia lokalu, nagrody dla klientów z okazji okrągłej rocznicy, zachęty do udziału w promocji czy w innym celu. Klienci dzięki tego typu podarunkowi będą mieć pozytywne skojarzenia z firmą i znacznie chętniej będą kupować produkty lub korzystali z usług. Dzięki temu znacznie łatwiej buduje się sieć zaufania.