Kategorie

DAMSKIE

33 Produkty

Koszulki damskie z nadrukiem stanowią doskonałe wzmocnienie strategii marketingowej przedsiębiorstwa. Zastosowanie znajdują zarówno podczas pełnienia codziennych obowiązków służbowych na terenie firmy, jak również na wszelkich imprezach firmowych, organizowanych z udziałem pracowników. Doskonale sprawdzają się na eventach, gdzie mogą stać się elementem zestawu upominkowego z gadżetami firmowymi. Jako element ubioru pracownic, pozwolą w prosty sposób rozpoznać panie, reprezentujące daną markę. Doskonałe jako główny element stylizacji hostess, promujących produkt firmowy. 

Koszulki damskie z logo - wysoka jakość, komfort użytkowania

Starannie wykonane, z dbałością o perfekcyjny wygląd wykończeń i detali, koszulki damskie z nadrukiem powstają na zamówienie, poprzez indywidualne dostosowanie rodzaju nadruku do potrzeb przedsiębiorstwa. Gustowne, reklamowe koszulki damskie posiadają modne fasony, podkreślające kobiece kształty, przy jednoczesnym zachowaniu swobody ruchu. Wysokiej jakości materiał nie ulega deformacji, jest odporny na uszkodzenie oraz zapewnia wysoką przewiewność. Koszulki damskie z logo dostępne są w wersji top, z krótkim rękawem lub z długim rękawem. Można wybrać zarówno koszulki z dekoltem w serek, jak i półokrągłym. Zróżnicowanie kolorystyczne zapewnia komfort dostosowania koloru koszulki do barw firmowych oraz dopasowania go do nadruku. Koszulki można prać w pralkach automatycznych. 

Reklamowe koszulki damskie - promocja marki

Podczas promowania oferty firmowej, reklamowe koszulki damskie znacznie wpływają na wzrost rozpoznawalności przedsiębiorstwa, pozytywnie kojarząc się z wysoką jakością produktów. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów oraz precyzji wykonania, koszulki damskie z logo pozytywnie propagują informacje o firmie. Wybór nadruku jest kwestią indywidualną. można zamieścić zarówno nazwę firmy, logo produktu lub hasło, promujące ofertę. Szerokie możliwości wyboru gwarantują dostosowanie produktu finalnego do wysokich wymagań przedsiębiorcy. Widoczny efekt, zachwyca.