Kategorie

ODZIEŻ ODBLASKOWA

18 Produkty

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych potrzeb każdego człowieka. Aby zapewnić jego odpowiedni poziom w miejscu pracy, zwłaszcza tym narażonym na szczególne niebezpieczeństwo spowodowane wysokim natężeniem ruchu samochodowego lub podczas pracy nocnej, warto zadbać o dokładną widoczność z użyciem odzieży odblaskowej.

Odzież odblaskowa z nadrukiem - informacje techniczne

Oferowana odzież odblaskowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają długotrwałość w niezmienionej formie. Materiały są wysoce oddychające, co zapewnia komfort i wygodę w każdym miejscu pracy. Odzież odblaskowa posiada wszystkie wymagane certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo oraz spełnia wszelkie normy. Każdy model wyposażony jest w taśmy odblaskowe, które charakteryzują się wysoką widocznością.

Różnorodne modele i wzory odzieży odblaskowej

W ofercie odzieży odblaskowej można znaleźć odzież odpowiednią na każdą porę roku oraz do każdego rodzaju pracy. Dostępne są zarówno kamizelki odblaskowe, jak i t-shirty czy bluzy polarowe. Każdy produkt zaprojektowano z dbałością o szczegóły, a także z wykorzystaniem użytecznych elementów, takich jak kołnierze, kieszenie czy ściągacze. Dzięki nim odzież odblaskowa jest nie tylko wygodna, ale również wysoce funkcjonalna. Intensywna widzialność jest skutkiem zastosowania odpowiednich, fluorescencyjnych kolorów.

Reklamowa odzież odblaskowa

Aby wyróżnić swoją firmę jako pracodawca, zadbać o bezpieczeństwo pracowników oraz zareklamować markę, warto zadbać o odzież odblaskową z logo firmy. W tym celu można skorzystać z dodatkowej usługi personalizacji i znakowania odzieży. Oferta obejmuje między innymi trwały haft, który idealnie sprawdzi się przy napisach i nazwach firmy. Zamówienie można składać również na naszywki, nadruki techniką sitodruku lub sublimacji. Odzież odblaskowa z nadrukiem to świetny sposób na reklamę własnej firmy, a wzmocnienie efektu możliwe jest dzięki zastosowaniu dodatkowego nadruku z logo. Większa ilość odblaskowych elementów to dodatkowa widoczność i bezpieczeństwo pracowników.