Kategorie

MĘSKIE

189 Produkty

Wiele firm, zaopatrując swoich pracowników w odzież roboczą lub firmową, ogranicza się do górnej części garderoby, ewentualnie dodając do niej czapkę lub coś w tym stylu. Mało które przedsiębiorstwo (może oprócz budowlanych) dostarcza pracownikom spodni roboczych albo dresowych, na czas po pracy. Jest to duży błąd, ponieważ takie spodnie często zwracają większą uwagę, co wpłynie pozytywnie na zareklamowanie firmy, a ponadto pracownicy wydają się cenić tego typu garderobę dużo bardziej (przynajmniej jeśli chodzi o spodnie robocze), niż bluzy i swetry.

 

Reklamowe spodnie męskie - bezpieczna, wygodna praca i marketing w jednym

Jeśli chodzi o spodnie robocze, w wielu zawodach są one nieodzowne, a w wielu znacznie zwiększają komfort pracy, ponieważ można w nich przechowywać wiele niezbędnych przyborów, dzięki czemu nie trzeba po nie za każdym razem sięgać. Pracownik w takich spodniach jest nie tylko bardziej zadowolony z wykonywania obowiązków, ale również bardziej skuteczny. Dodając do tego fakt, że w różnych miejscach spodni można umieścić dobrze widoczne logo firmy, otrzymuje się odzienie posiadające praktycznie same plusy.

 

Spodnie męskie z nadrukiem - bogata oferta

Nie tylko spodniami roboczymi człowiek żyje. Dlatego sklep Ferpol może zaproponować swoim klientom różne rodzaje dolnej części garderoby - na wszystkim jest możliwe umieszczenie loga firmy. W skład oferty wchodzą zarówno spodnie robocze w formie ogrodniczek, zwykłe oraz krótkie, na lato, jak i wspomniane we wstępnie bardziej luźne kroje, które nadadzą się także na prywatne wyprawy, a nie tylko do pracy. W tym segmencie można znaleźć spodnie dresowe, a także szorty z różnych materiałów.

 

Spodnie męskie z logo - przystępna cena

Firmy chcące zrobić swoim pracownikom prezent w postaci jakiegoś z tych gatunków spodni wcale nie musza przepłacać. Sklep Ferpol oferuje jedne z najlepszych cen na rynku, a biorąc pod uwagę, że te ubrania pełnią także rolę reklamową - spodnie stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Zaopatrując w nie swój zespół, można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.