Kategorie

DAMSKIE

7 Produkty

Oryginalne bluzy damskie wykonane z wysokiej jakości dzianin i świetnie sprawdzające się jako odzież robocza i reklamowa. Wszystkie bluzy zaprojektowano tak, by były wygodne, eleganckie i jednocześnie dawały kobietom pełną swobodę ruchu w czasie pracy. Idealne do wykorzystania jako odzież do pracy w magazynie, zakładach produkcyjnych, biurach czy w innych firmach, w których panują nieco niższe temperatury. Wykonane są z przyjemnej w dotyku dzianiny, a przy rękawach posiadają praktyczne ściągacze, które dodatkowo podkreślają ich staranny krój.

Reklamowe bluzy damskie gotowe do naniesienia nadruków

Specyficzne kolory bluz dostępnych w tej kategorii pozwalają na naniesienie na nich różnorodnych nadruków reklamowych, brandowych i firmowych. Na bluzach jasnych doskonale sprawdzą się nadruki w mocnych kolorach, czerni i wszystkich odcieniach szarości, a bluzy ciemne są poza kolorami stworzone do nadruków białych i beżowych. Specjalny materiał wykonania podkreśla logotypy, dzięki czemu od razu wpadają one w oko.

Gdzie wykorzystać bluzy damskie z nadrukiem?

Damskie bluzy z nadrukiem znajdą zastosowanie w firmach, które przykładają dużą uwagę do identyfikowania się pracownika z marką oraz w zakładach,w których kadra ma bezpośredni kontakt z klientem i musi wyglądać reprezentacyjnie. Nadruki pomagają utrwalać w klientach świadomość marki, co wpływa na budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Bluzy damskie z logo czy z nadrukiem?

Podczas planowania ostatecznego wyglądu bluzy damskiej, która ma mieć charakter reklamowy, warto rozważyć naniesienie na nią zarówno nazwy firmy jak i jej logo. Połączenie tych dwóch form pozwoli na lepszą identyfikację wizualną i zapamiętanie nazwy lub charakterystycznego dla firmy brandu. Dostępne w ofercie bluzy mają dużą powierzchnię wolną do wykorzystania, dzięki czemu można na nich nanieść np. logo z przodu, a napisy na plecach lub odwrotnie. Przy niewielkich rozmiarach logotypów zmieszczą się one również w całości na frontowej części bluzy.

W sklepie dostępne są bluzy damskie na zamek błyskawiczny lub nakładane przez głowę.