Kategorie

UNISEX

3 Produkty

Zastosowanie bluz unisex z nadrukami

Możliwość indywidualnej konfiguracji zamówienia sprawia, że bluzy unisex z logo staną się podstawowym elementem odzieży pracowniczej. W zależności od potrzeb, bluzy unisex z nadrukiem mogą zawierać nazwę firmy, szczegółowe informacje, dotyczące działu oraz pełnionej funkcji. Mogą posiadać nadruk w postaci hasła, promującego daną markę, produkt firmowy lub rzetelność przedsiębiorstwa. Nadruki na bluzach unisex mogą stanowić ogólne informacje o firmie, co sprawi, że bluza będzie przedmiotem, gotowym do użytku przez każdego pracownika.

Reklamowe bluzy unisex - oferta

Bluzy unisex z logo, dostępne są na zamówienie po wcześniejszym ustaleniu jego szczegółów. Poza rodzajem nadruku dobrać można rozmiar odzieży oraz jej kolorystkę i fason. Dostępne w ofercie bluzy unisex z nadrukiem odpowiednie są dla dzieci i dorosłych, uwzględniając rozmiary i fason, sprawdzające się w uniwersalnym użytkowaniu. Oferta obejmuje bluzy ochronne unisex, wykonane z najwyższej jakości materiału, spełniające wymogi, określone w przepisach prawnych. Bluzy unisex z logo dostępne są w wersji odblaskowej, z zastosowaniem profesjonalnych taśm odblaskowych. 

Wysoka jakość gwarancją długotrwałego użytkowania

Bluzy unisex z nadrukiem stanowią często element codziennego użycia, podczas wielogodzinnego dnia pracy. Oferowane produkty posiadają dużą odporność na zużycie oraz uszkodzenia materiału. Z tego względu oferowane bluzy unisex z logo prezentują się doskonale. Bluzy można prać w pralce, bez ryzyka odbarwień lub odkształceń tkaniny. Uniwersalność fasonów sprawia, że bluzy doskonale wyglądają i wpływają na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Wykonane z najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów bluzy gwarantują komfort użytkowania na co dzień, oferując właściwości oddychające oraz jednocześnie chroniące przed chłodem. Dostępność zróżnicowanej i modnej kolorystyki tworzy możliwości doskonałego dopasowania wizerunku bluzy unisex do barw firmowych. Kolorystyka zachwyca intensywnością.