Kategorie

FARTUCHY ROBOCZE FOLIOWE / POLIPROPYLENOWE / PCV

6 Produkty

Fartuchy robocze foliowe są przeznaczone głównie do używania w przemyśle spożywczym, ponieważ w doskonały sposób chronią przed tłuszczami i różnego typu enzymami. Wykonane z bardzo lekkich materiałów modele pozwalają zachować dużą swobodę ruchu podczas pracy. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo zarówno fartuchy zapinane na napy, jak i te wiązane z tyłu na pasie. Szeroki wybór różnych modeli dostępnych w wielu rozmiarach i kolorach ułatwi wybór odpowiedniej odzieży roboczej dla Państwa pracowników.

Fartuchy robocze folia PCV - ochronna odzież do pracy w branży spożywczej

Fartuchy robocze folia PCV odznaczają się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i świetnie chronią przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wygodne modele wiązane z tyłu na paski, które z łatwością można dopasować do każdej sylwetki. Co więcej, są one dostępne w kilku kolorach i zostały podzielone na wersje dla kobiet oraz dla mężczyzn. Fartuchy robocze folia PCV mogą być także wyposażone w praktyczną kieszeń znajdującą się z przodu. Prezentowane modele zapewniają bardzo dobrą izolację przed ciepłem oraz zimnem i są barierą dla wielu substancji ciekłych. Fartuchy robocze foliowe będą doskonałym zabezpieczeniem dla odzieży przed wszelkiego rodzaju trudnymi w czyszczeniu zabrudzeniami.

W naszym sklepie znajdą Państwo również bardzo rozciągliwe i wodoodporne fartuchy robocze foliowe wykonane z polipropylenu. Proponujemy też wybór odzieży roboczej stworzonej z tkaniny Plavitex. Ten materiał doskonale zabezpiecza przed działaniem środków dezynfekujących czy tłuszczów. Staranne wykonanie i dobrze przemyślany design sprawia, że każdy fartuch roboczy foliowy pozwala zachować dużą swobodę ruchów i odznacza się sprawdzoną wytrzymałością.

Fartuchy robocze foliowe do ochrony w różnych środowiskach pracy

Na stronie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo fartuchy robocze foliowe dopasowane do różnych wymagających środowisk pracy. W naszej ofercie mamy również odzież roboczą wykonaną z nowoczesnej tkaniny Tyvek, która jest wodoodporna. Co więcej, syntetyczny materiał z polietylenowej przędzy gwarantuje ochronę przed rozdarciem lub przebiciem fartucha. Tkanina Tyvek nie przepuszcza drobnoustrojów, a także pleśni, azbestu, ołowiu czy włókna szklanego. Fartuchy robocze foliowe wykonane z tego syntetycznego materiału zapewniają doskonałą ochronę w wielu różnych środowiskach pracy. Niezwykle ważne jest także to, że Tyvek można poddać w całości recyklingowi, dzięki czemu pozostaje bezpieczny dla środowiska.

Nasze fartuchy robocze foliowe oferujemy zarówno w wersjach zapinanych na zatrzaski (chronią one również ręce i ramiona), jak i wiązanych z tyłu na paski, które zabezpieczają klatkę piersiową i nogi. Niektóre modele są też dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Ponadto duży wybór rozmiarów pozwoli z łatwością dobrać komplet odzieży roboczej dla Państwa pracowników. W naszym sklepie internetowym zapewniamy również możliwość wykonania nadruków na fartuchy robocze z folii. Logo i nazwa firmy na ubraniach przeznaczonych dla Państwa pracowników stanowią doskonałą formę reklamy. Wybierając odpowiedni kolor i decydując się na nadruk, można z łatwością stworzyć unikalne uniformy przeznaczone do danego zakładu pracy.

Duża wytrzymałość i ochrona - fartuchy robocze foliowe

Fartuchy robocze z folii stanowią świetne zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju cieczami. Co więcej, takie materiały jak PCV i Tyvek są także odporne na uszkodzenia mechaniczne. To sprawia, że przez długi czas pozostają one w nienagannym stanie i zapewniają bezpieczeństwo każdemu pracownikowi. Ponadto w naszej ofercie proponujemy fartuchy robocze foliowe, które są zgodne z systemem HACCP, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w branży spożywczej. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy też modele bez kieszeni. Nasza odzież robocza jest zgodna z normami dotyczącymi ubrań ochronnych dla pracowników w zakładach pracy.

W naszej bogatej ofercie prezentujemy starannie wykonane fartuchy robocze z folii, które łączą w sobie doskonały stosunek jakości do ceny. Dostosowane zarówno do budowy ciała kobiet, jak i mężczyzn oraz dostępne w wielu rozmiarach ubrania to sprawdzona propozycja dla firm. W dodatku w naszej ofercie znajduje się możliwość wykonania nadruku z logo i nazwą Państwa przedsiębiorstwa na zamówionej odzieży roboczej. Znakowanie odzieży wykonujemy przy użyciu wielu nowoczesnych technologii, dzięki czemu logotypy pozostają w doskonałym stanie przez długi czas. Fartuchy robocze foliowe sprawdzą się w branży spożywczej, kosmetycznej i laboratoryjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą przeznaczoną dla firm. Realizujemy nasze zamówienia od ponad 10 lat i gwarantujemy najwyższą jakość naszej odzieży roboczej. Ponadto wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką i umieszczone w bezpiecznych opakowaniach.