Kategorie

FARTUCHY ROBOCZE KOLOROWE

47 Produkty

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo fartuchy robocze kolorowe, które sprawdzą się zarówno w branży gastronomicznej, jak i przemysłowej. Niezwykle wytrzymałe modele zapewnią wysoki poziom ochronny podczas prac spawalniczych. Ponadto lżejsze wersje fartuchów roboczych kolorowych okażą się przydatne w trakcie realizacji bankietów czy w codziennej pracy w restauracjach i kawiarniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką kolekcją odzieży roboczej, która została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie podczas wykonywania codziennych obowiązków przez każdego pracownika.

Wiązane fartuchy robocze kolorowe - ochrona przed zabrudzeniami i komfort w pracy

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Państwa starannie wykonane fartuchy robocze kolorowe. Prezentowane modele są dostępne w szerokiej gamie kolorów: od czarnego przez niebieski, zielony, po brązowy i czerwony. W ofercie znajdują się zarówno fartuchy, jak i tuniki czy zapaski. Do ich wykonania używamy wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim bawełny i poliestru. W aktualnym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór rozmiarów, dzięki czemu zamówienie odzieży roboczej dopasowanej do potrzeb pracowników będzie niezwykle proste. Ponadto warto dodać, że fartuchy robocze kolorowe dostępne są także w wersji dla dzieci w przypadku organizowania wydarzeń dla rodzin i młodszych.

Fartuchy robocze kolorowe można bezpiecznie prać w 60 stopniach. Zostały one wykonane z wysokiej klasy materiałów, dlatego są bardzo wytrzymałe i zapewniają ochronę przed zabrudzeniami oraz schludny wygląd przez długi czas. Dobrze dopasowane do wymiarów pracownika świetnie się układają. Wygodne wiązanie pozwala z łatwością dopasować fartuch roboczy kolorowy do sylwetki ciała zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wybierając z szerokiej gamy kolorów, można stworzyć unikalne uniformy dla swoich pracowników. Co więcej, składając zamówienie na ferpol.pl mogą Państwo skorzystać z możliwości zamieszczenia na odzieży roboczej logo i nazwy firmy. Wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii prezentują się niezwykle estetycznie i staną się bardzo skuteczną formą reklamy Państwa działalności.

Szeroki wybór fartuchów ochronnych

Fartuchy robocze kolorowe to także kategoria obejmująca szeroki wybór wysokiej jakości odzieży ochronnej, która sprawdzi się przy pracach spawalniczych lub na magazynach. Antystatyczny, trudnopalny i wodoodporny fartuch wykonany z tkaniny Plavitex Multi stanowi bardzo bezpieczną propozycję ubioru w przypadku stanowisk pracy narażonych na kontakt z płomieniami, wyładowaniami elektrostatycznymi lub chemikaliami. Każda z naszych propozycji fartuchów roboczych kolorowych spełnia odpowiednie wymagania norm koniecznych do pracy, w której potrzebna jest podwyższona ochrona przed ogniem, prądem, czy środkami chemicznymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo fartuchy robocze kolorowe ochronne dostępne w wersjach dla kobiet oraz mężczyzn. Duży wybór rozmiarów i krojów zapewni wysoki poziom komfortu podczas pracy w magazynach oraz w zakładach pracy (m.in. ślusarskich). Dobrze dopasowany fartuch roboczy kolorowy pozwala zachować swobodę ruchów i chroni skórę oraz odzież przed uszkodzeniami. Co więcej, każdy z nich dostępny jest w wielu atrakcyjnych kolorach. Dodatkowe kieszenie boczne pozwalają na przechowywanie drobnych narzędzi, które są często używane. Fartuch roboczy kolorowy przeznaczony do pracy w przemyśle jest wygodnie zapinany guziki. Świetnie przemyślany, a zarazem elegancki design zapewnia profesjonalny wygląd każdego z pracowników. Ponadto fartuchy wykonane z wysokiej jakości materiałów są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będą spełniać swoje zadania przez długi czas.

Fartuchy robocze kolorowe z wysokiej klasy materiałów do wielu różnych zastosowań

Ochronne fartuchy robocze kolorowe doskonale sprawdzą się nie tylko na magazynach, lecz także podczas pracy w warsztacie oraz w ogrodzie czy sklepie. Bogaty wybór różnych modeli pozwoli z łatwością wybrać właściwie dopasowaną odzież roboczą do wymagań stanowiska pracy. Wysokiej klasy materiały użyte do wykonania naszych ubrań sprawiają, że fartuchy robocze kolorowe zapewniają schludny wygląd. W naszej szerokiej ofercie mogą Państwo wybrać odzież roboczą wyposażoną w wygodne kieszenie, co sprawdzi się zarówno w warsztacie, jak i w kwiaciarni, gdzie warto mieć pod ręką drobne narzędzia. Wiązanie na plecach pozwala z łatwością dopasować fartuch roboczy kolorowy do sylwetki ciała, a zapięcie na szyi umożliwia odpowiednie wyregulowanie jego długości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertę w sklepie internetowym Ferpol. Znajdą tu Państwo niezwykle wytrzymałe i nowoczesne fartuchy robocze kolorowe. Mamy także możliwość wykonania wyrazistych i atrakcyjnych nadruków na odzież roboczą. Fartuchy robocze kolorowe mogą być zamówione w wielu różnorodnych kolorach wraz z logiem i nazwą firmy zrealizowaną przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdy produkt i pakujemy go dla Państwa do bezpiecznych paczek.