Kategorie

Fartuchy robocze

70 Produkty

Nie każdy pracownik może w miejscu wykonywania swoich obowiązków wyglądać w dowolny sposób. Przedstawiciele wielu zawodów zmuszeni są bowiem do korzystania ze specjalnej odzieży ochronnej, której zakup swoim Klientom umożliwiamy jako sklep ferpol.pl. Jeśli więc potrzebne Ci fartuchy robocze lub innego typu ubrania, polecamy skorzystanie z przygotowanej przez nas oferty. Zawsze znajdziesz w niej spełniające standardy BHP artykuły odzieżowe wysokiej jakości i na tyle różnorodne, że bez większego trudu zdołasz pozyskać to, co potrzebne Tobie lub Twoim podwładnym.

Schludne, trwałe i wygodne białe fartuchy robocze

Fartuchy ochronne kojarzą się większości z nas zapewne z osobami wykonującymi takie zawody, jak np. kucharz, lekarz czy farmaceuta. Istnieje jednak znacznie więcej profesji, których przedstawiciele zobligowani są do korzystania z proponowanych przez nas w tym miejscu tekstyliów po to, by pozostawali odpowiednio zabezpieczeni przez cały czas pełnienia swoich obowiązków. Jeżeli więc też należysz do tej grupy, na pewno docenisz fakt, iż swoim Klientom zapewniamy dostęp do bardzo zróżnicowanej odzieży ochronnej. Na ferpol.pl znajdziesz przede wszystkim fartuchy robocze białe, dostępne w wielu rozmiarach i produkowane zarówno z myślą o kobietach, jak i mężczyznach. Powstając z wysokiej klasy materiałów typu bawełna czy poliester, gwarantują swoim użytkownikom wysoki poziom odporności na uszkodzenia – również te, które mogłyby wystąpić w wyniku poddawania ich regularnemu praniu. Poza tym nasze fartuchy robocze damskie oraz męskie są bardzo wygodne, a posiadane przez nie guziki powodują, że równie łatwo można je włożyć, jak i zdjąć.

Kolorowe fartuchy robocze – idealne dla osób wykonujących brudzące czynności

Białe, choć bardzo często wykorzystywane w wielu branżach, nie są jedynymi fartuchami roboczymi, których dystrybucję prowadzimy. Poza nimi dostarczamy swoim Klientom także modele w innych barwach, np. czarnej. Tego typu odzież cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie w przypadku osób wykonujących brudzące prace. Mając je na sobie, mogą bowiem nie tylko skuteczniej chronić swoje ciało i ubrania np. przed plamami, ale też sprawić, że będą one mniej widoczne, niż w przypadku korzystania z białej odzieży ochronnej. Fartuchy robocze kolorowe także produkujemy głównie z bawełny i poliestru, ale w ofercie ferpol.pl nie brakuje też artykułów, w procesie produkcji których stosuje się innego typu materiały. Jeżeli więc potrzebne Ci bardziej specjalistyczne, gwarantujące jeszcze lepszą ochronę poszczególnymi zagrożeniami artykuły odzieżowe z polipropylenu, filii czy PCV, polecamy Ci skorzystanie z naszych usług. Dodatkową zachętą do tego może być również niejednolitość proponowanych tekstyliów, jeśli chodzi o ich formę wykonania. Wśród nich znajdują się modele chroniące jedynie przednią część ciała ich użytkowników, ale też takie, które są w stanie zabezpieczyć plecy. Ponadto nasze fartuchy robocze męskie i damskie charakteryzują się zróżnicowaną długością.

Personalizacja fartuchów ochronnych na życzenie Klienta

Największy poziom ochrony spośród wszystkich proponowanych przez nas fartuchów roboczych są w stanie zagwarantować zdecydowanie te, które dedykujemy osobom pracującym m.in. z ostrymi narzędziami. Modele ze stali nierdzewnej przydają się np. osobom odpowiedzialnym za ćwiartowanie mięsa, zabezpieczając je przed przypadkowym skaleczeniem w wyniku dokonania nieprecyzyjnego ruchu, co mogłoby doprowadzić do tragicznej w skutkach sytuacji. Warto jednocześnie wspomnieć o tym, że ferpol.pl zajmuje się nie tylko produkcją i dystrybucją fartuchów roboczych, ale też ich personalizacją. Jeżeli więc uznasz, że konieczne jest umieszczenie na nich np. loga Twojej firmy lub imion i nazwisk osób mających z nich korzystać podczas wykonywania swoich obowiązków, zadbamy o to, by wszystkie ważne dla Ciebie informacje były odpowiednio widoczne. Pomogą nam w tym przede wszystkim różnego rodzaju techniki dokonywania nadruków, ale też wiedza i doświadczenie, wyniesione z wielu lat znakowania za ich pomocą fartuchów ochronnych z wymienianych przez nas wcześniej materiałów.