Kategorie

KURTKI KWASOODPORNE

2 Produkty

Różnego rodzaju prace budowlane czy służb bezpieczeństwa wiążą się nie tylko z ryzykiem pożarowym, trudnymi warunkami atmosferycznymi, czy zmniejszoną widocznością w wybranych porach roku. Pracownicy mogą być również narażeni na szkodliwe działanie różnego rodzaju kwasów i substancji chemicznych, dlatego wybierając odzież ochronną warto również wziąć pod uwagę kurtki kwasoodporne ochronne. W ofercie sklepu internetowego ferpol.pl znajdziesz kurtki kwasoodporne najwyższej jakości w dużym przedziale cenowym, dzięki czemu bez problemu dobierzesz bezpieczną odzież dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i na miarę budżetu jakim dysponujesz. Niezależnie od modelu, na który się zdecydujesz, za każdym razem masz pewność, że nasze kurtki kwasoodporne robocze spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, co zostało poświadczone odpowiednimi certyfikatami.

Praktyczne i funkcjonalne kurtki ochronne kwasoodporne

Aby w pełni zwiększyć komfort i użyteczność odzieży ochronnej, dokonując jej zakupu warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, które znacząco podnoszą efektywność jej użytkowania. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kurtki kwasoodporne robocze, które zostały wyposażone w dodatkowe kieszenie wewnętrzne na dokumenty, mosiężny i solidny zamek czy zaczepy na radio i krótkofalówkę, dzięki czemu wszystkie niezbędne rzeczy możesz mieć zawsze pod ręką. Jednocześnie, one również będą chronione przed niepożądanym działaniem różnego rodzaju kwasów i substancji chemicznych. W szerokim asortymencie ferpol.pl znajdziesz także kurtki ochronne kwasoodporne, które zostały wykonane z nieprzemakalnej i ognioodpornej tkaniny, dzięki czemu zyskujesz dodatkową ochronę przed pozostałymi czynnikami ryzyka wykonywanej pracy. Dwustronny zamek błyskawiczny, w który wyposażone zostały kurtki kwasoodporne dodatkowo ułatwia szybkie zakładanie i rozbieranie się oraz pozwala na swobodną regulację ciepłoty ciała dostosowaną do zewnętrznych warunków atmosferycznych. Dużym atutem będzie również wykończenie plamoodporne, które również znajdziesz w szerokiej ofercie naszych kurtek kwasoodpornych.

Wygodne kurtki kwasoodporne robocze

Dobrej jakości kurtki kwasoodporne robocze będą przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości tkaniny, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i będzie również pełniła funkcje termoregulacyjne. W naszej ofercie znajdziesz kurtki ochronne kwasoodporne i oddychające, które posiadają dużą ilość wysokogatunkowej bawełny w składzie materiałowym. Dodatkowo na komfort i wygodę użytkowania wpływa szereg czynników, które sprawiają, że kurtki kwasoodporne nie krępują ruchów i pozwalają na swobodę oraz lekkość przemieszczania się nawet w najtrudniejszych warunkach. Warto zwrócić uwagę, czy kurtki robocze kwasoodporne posiadają, np. ergonomiczny kształt kaptura, którego obwód i zapięcie możemy regulować. Dzięki takiemu elementowi, kurtki kwasoodporne nie ograniczają widoczności, a dają dodatkowe ciepło w zimne dni lub stanowią zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi. Wyjątkowo praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem będą także kurtki robocze kwasoodporne, które posiadają odpinaną warstwę ocieplającą, dzięki czemu mogą być stosowane, np. w przemyśle petrochemicznym, przez cały rok.

Maksymalne bezpieczeństwo dzięki odblaskowym kurtkom kwasoodpornym

Kurtki kwasoodporne ochronne są odzieżą, która znacząco zwiększa bezpieczeństwo i higienę pracy, jednak aby była ona na absolutnie najwyższym poziomie, warto wybierać modele wyposażone w elementy odblaskowe. Taśmy odblaskowe w kurtkach kwasoodpornych mogą być przyszyte podwójnym szwem wykonanym z nici ogniotrwałych, co znacząco większa ich jakość oraz długość użytkowania. Kurtki kwasoodporne robocze mogą także być wyposażone w ostrzegawcze taśmy odblaskowe umieszczone metodą naklejania cieplnego. Warto również rozważyć zakup kurtek kwasoodpornych w ostrzegawczych wariantach kolorystycznych, które dodatkowo zwiększają widoczność - będą to odblaskowe i jaskrawe odcienie zieleni, żółci, czy koloru pomarańczowego.