Kategorie

RĘKAWICE KWASOODPORNE

0 Produkty

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej klasy rękawice kwasoodporne idealne do pracy w przemyśle petrochemicznym. Zwiększają one zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort pracy pracowników mających codzienną styczność z silnie drażniącymi substancjami chemicznymi, a także pracowników fizycznych zajmujących się usuwaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń przemysłowych. Wykonane z najwyższej jakości materiałów są wytrzymałe i odporne także na działanie czynników mechanicznych. Zaprojektowane zostały tak, aby, jak najlepiej oddawały anatomiczny kształt ludzkiej dłoni, dzięki czemu wspomagają każdego rodzaju prace nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rękawice robocze kwasoodporne - specyfikacja

Rękawice kwasoodporne robocze dostępne w szerokiej ofercie sklepu ferpol.pl wykonane zostały z wytrzymałego wysokiej jakości materiału PCV w ostrzegawczym i dobrze widocznym kolorze pomarańczowym. Dzięki temu nasze rękawice kwasoodporne ochronne są nie tylko bezpieczne, ale też przede wszystkim wysoce odporne na działanie różnego rodzaju czynników takich jak: skrajnie wysokie i niskie temperatury, detergenty, chemikalia i kwasy, toksyczne substancje różnego pochodzenia, środki i substancje łatwopalne. Rękawice kwasoodporne charakteryzują się także wysokim progiem ognioodporności potwierdzonym odpowiednimi certyfikatami. Odpowiednia długość rękawic sprawia, że chroniona jest nie tylko dłoń, ale też w znacznej mierze przedramię użytkownika. Rękawice robocze kwasoodporne posiadają także wysokiej jakości, polarową wyściółkę wewnętrzną, która doskonale izoluje pot i wilgoć od powierzchni skóry nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Pełni ona także funkcje termoregulacyjne, dzięki czemu korzystanie z rękawic ochronnych kwasoodpornych jest komfortowe zarówno zimą, jak i latem. Nasze rękawice kwasoodporne zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić w łatwy i szybki sposób wywinięcie wyściółki na zewnętrzną stronę w celu ekspresowego jej wysuszenia. W części chwytnej rękawice robocze kwasoodporne posiadają specjalną szorstką i strukturalną powierzchnię, która zwiększa przyczepność oraz ułatwia bezpieczne chwytanie i transportowanie mokrych i śliskich narzędzi czy przedmiotów.

Uniwersalne rękawice kwasoodporne

Robocze rękawice kwasoodporne są produktem na tyle uniwersalnym, że doskonale sprawdzą się przy wykonywaniu różnego rodzaju prac. Nie musisz wcale być alchemikiem, aby skorzystać z ich dobrodziejstw. Rękawice ochronne kwasoodporne wspomogą, np. prace ogrodnicze - niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej działki, czy dużej plantacji, to zdarza się często, że masz kontakt ze szkodliwymi dla skóry rąk nawozami, szczególnie jeżeli twoja hodowla wymaga zwalczania plagi szkodników. Rękawice kwasoodporne robocze to także doskonałe uzupełnienie uniformu roboczego dla spawaczy - ich ognioodporna formuła sprawia, że dobrze chronią także przed rozgrzanymi odpryskami podczas spawania. Z tego samego względu, równie pomocne okażą się w przypadku pracowników odlewni stopów metalowych i aluminiowych. Rękawice kwasoodporne mogą także z powodzeniem być używane przez pracowników budowy, trudniących się betoniarstwem, czy szpachlowaniem. Możesz także używać ich z powodzeniem we własnym gospodarstwie domowym, gdzie na co dzień spotykasz się z takimi substancjami jak spraye i żele udrażniające rury, chemiczne środki czystości, które przecież wykazują wysoki poziom substancji drażniących. Dlatego też ochronne rękawice kwasoodporne to idealny element odzieży ochronnej dla pracowników firm sprzątających, którzy stale są narażeni na kontakt ze żrącymi substancjami. Również w gospodarstwach rolnych i hodowlanych kwasoodporne rękawice robocze mogą okazać się niezastąpione, np. przy usuwaniu zanieczyszczeń i odpadów biodegradowalnych, podczas stosowania różnego rodzaju środków odkażających nawozów sztucznych czy pasz dla zwierząt. Nasze rękawice kwasoodporne to po prostu gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy, więc możesz wykorzystać je praktycznie wszędzie i w każdych warunkach.