Kategorie

Guma/Latex

64 Produkty

Aby praca w ogrodzie, warsztacie czy garażu przebiegała sprawnie, warto bazować na sprawdzonych sprzętach codziennego użytku – to w nich tkwi istota sukcesu i zadowolenia z wykonywanych obowiązków. Niewątpliwie praktycznym przedmiotem ułatwiającym częste prace porządkowe są rękawice wampirki. Praktyczna rzecz, która sprawdzi się podczas wykonywania większości domowych i zawodowych zajęć.

Rękawice wampirki i robota pali się w rękach

Mnogość wykorzystanych rodzajów materiału, z których wyprodukowano rękawice ułatwia wybór konkretnego modelu, potrzebnego do wykonania określonej pracy. Rękawice wykonane zostały z wysokiej jakości dzianiny bawełnianej w towarzystwie poliestru, zakończone praktycznym ściągaczem. Wewnętrzna strona rękawic ochronnych pokryta została gumą, dzięki czemu przedmiot jest odporny na przetarcie, ścieranie, pękanie a nawet rozdarcie. Ochronne rękawice wykonane z nylonu powlekane spienionym lateksem , dodatkowo wzmocnione na końcach palców, o strukturze chropowatej gwarantują niezawodną przyczepność, nie powodując przy tym usztywnienia produktu. Wykorzystany w rękawicach ochronnych lateks jest odporny na detergenty, a także kwasy. Cienkie rękawice nylonowe są niezwykle wytrzymałe oraz rozciągliwe, a przy tym elastyczne, co zapewnia dobrą manualność bez obawy przed ślizganiem się trzymanego przedmiotu. Dobrze dobrane rękawice nie tylko zabezpieczają dłonie przed urazami, ale także znacząco poprawiają komfort pracy.

Gdzie wykorzystać rękawice wampirki?

Wszędzie! Rękawice , to doskonały sposób na ochronę rąk podczas wykonywania prac w gospodarstwie domowym. Trwałość materiału z jakich wykonane zostały rękawice wampirki, sprawia, że z powodzeniem można wykonywać w nich także prace w magazynie, czy na budowie. Co więcej, dzięki zastosowaniu podwójnej wulkanizowanej gumy w kolorze pomarańczowym, produkt chętnie jest wykorzystywany w przemyśle budowlanym, transportowym czy brukarskim. Uniwersalność rękawic pozwala na użytkowanie z nich na niemal każdej płaszczyźnie codzienności, od gospodarstwa domowego, przez ogród, aż po szeroko rozumiany przemysł.