Kategorie

BUTY ROBOCZE DAMSKIE

25 Produkty

Wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne obuwie robocze, jest niezbędne do pracy w wielu sektorach przemysłu i usług. W Ferpolu znajdziecie Państwo wiele modeli obuwia, zaprojektowanego specjalnie dla kobiet.

Buty robocze dla kobiet

Mamy wygodne i przewiewne klapki, wykonane z tworzywa EVA, trampki. Do pracy w niesprzyjających warunkach lub na jesienne spacery proponujemy, estetycznie wykonane, kalosze z PCV oraz gumowce, które doskonale chronią przed wilgocią. W każdej branży, gdzie liczy się bezpieczeństwo, idealnie sprawdzą się buty bezpiecznie, posiadające zewnętrzne i wewnętrzne podeszwy wykonane z poliuretanu oraz metalowe podnoski. Takie obuwie występuje u nas w różnych modelach: sandałach, półbutach oraz trzewikach. Posiadamy również obuwie antyelektrostatyczne.

Biorąc pod uwagę przepisy BHP, niezwykle ważnym aspektem jest zapewnienie przez pracodawcę odpowiedniej ochrony stóp i nóg przed różnego rodzaju uszkodzeniami, żrącymi i toksycznymi substancjami czy dyskomfortem, zwłaszcza podczas wielogodzinnej pracy. Bezpieczne obuwie robocze damskie powinno być elementem każdego wyposażenia roboczego. Niefunkcjonalne obuwie będzie miało bezpośredni wpływ na efektywność pracy, dlatego warto wybrać obuwie, które będzie idealnie dopasowane do panujących warunków pracy. Jakie buty robocze wybrać? W naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiedni model.

Jak wybrać odpowiednie obuwie robocze damskie ?

Wybierając ochronne buty robocze damskie, na pewno musisz zwrócić uwagę na rodzaj i warunki wykonywanej pracy. Przy doborze obuwia roboczego damskiego należy zwrócić uwagę na to, by pięta przylegała do buta, a on sam był około pół centymetra dłuższy od stopy. Buty nie mogą być ani za małe, ani za duże. Nie mogą również uciskać stopy. Wybierając buty robocze, musisz zwrócić szczególną uwagę na komfort pracownika. Pamiętaj o tym, że bezpieczeństwo pracownika i również Twoje powinno być kluczowym argumentem wyboru.
Ze względu na budowę możemy wyróżnić podstawowe typy obuwia, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu: sandały, klapki, trzewiki, półbuty i buty przed kolano wykonane z PCV. Bezpieczne buty robocze damskie wyposażone są w metalowy podnosek. Bardzo dobrze przytrzymują piętę, mają właściwości elektrostatyczne. Jednak nie każdy rodzaj pracy wymaga rygorystycznego obuwia roboczego. W miejscach, gdzie zmiażdżenie stopy jest mniej prawdopodobne, należy zwrócić uwagę np. na odpowiednią podeszwę lub długość cholewki.
Ze względu na warunki, w jakich wykonywana jest praca, możesz wybrać buty chroniące przed czynnikami chemicznymi, czy przed czynnikami atmosferycznymi. Buty robocze możemy dostosować do naszych potrzeb, wybierając je na podstawie oznaczeń, pod którymi zakodowane są ich właściwości, takie jak podeszwy, które są najważniejszym składnikiem butów roboczych. Obecnie najpopularniejszą metodą ich produkcji jest technologia wtrysku. Najczęściej podeszwy produkowane są z PU , PU/PU lub gumy . Drugą równie ważną właściwością obuwia roboczego damskiego jest wierzch buta. W zależności od norm, jakie ma spełniać obuwie robocze, jego wierzch wykonywany jest z różnych materiałów np. nubuku, zamszu czy tworzywa sztucznego.

Gdzie kupić obuwie robocze damskie ?

Ochronne buty robocze damskie najlepiej kupić w profesjonalnym sklepie. Większość butów znanych producentów cechuje się wysoką jakością. Z całą pewnością do tej grupy możemy zaliczyć obuwie firm Artra, Urgent, czy Steelite. Przed zakupem powinniśmy zaczerpnąć szczegółowych informacji na temat danego obuwia, czy rzeczywiście sprawdzi się w konkretnym przypadku. Buty robocze damskie to szeroka gama produktów spełniających standardy bezpieczeństwa i higieny pracy. Z powodzeniem znajdziesz obuwie robocze damskie, które sprawdzi się jako element wyposażenia dla spawaczy, drogowców, budowlańców, ale także buty dla personelu medycznego czy pracowników hali. W ofercie mamy również kalosze i obuwie gospodarskie.