Kategorie

T-SHIRTY I KOSZULKI POLO DAMSKIE ROBOCZE

14 Produkty

T-shirty robocze damskie lub koszulki polo damskie są bardzo istotnymi kategoriami odzieży w każdej firmie zatrudniającej kobiety. Chodzi przecież o jeden z podstawowych elementów garderoby, który przylega do ciała, bardzo więc wpływa na komfort funkcjonowania w pracy. Kluczowe jest więc to, aby takie koszulki były wygodne i przyjazne dla ludzkiego ciała. Nie warto jednak zapominać także o ich estetyce. Dobrze ubrani pracownicy są wspaniałą wizytówką każdej firmy. Nasze t-shirty damskie robocze odznaczają się zaś nie tylko atrakcyjną ceną, ale i dobrą jakością. Warto więc postawić na nie także wtedy, gdy chcemy wprowadzić w firmie skuteczny system identyfikacji wizualnej. Pięknie zadrukowane koszulki z firmowym logo bardzo w tym pomogą.

T-shirt roboczy damski potrzebny w każdej firmie

Odpowiednio dobrane t-shirty robocze damskie stanowią taki element garderoby, na który zawsze jest zapotrzebowanie. Może to być zarówno element ubioru roboczego w ścisłym sensie, jak i fragment stylizacji preferowanej w danym miejscu pracy. Warto tutaj stawiać na jednolitość - najprostszą drogę do takiego ujednolicenia stanowi właśnie postawienie np. na czarne t-shirty robocze damskie lub będące dla nich alternatywą koszulki polo. Ich wybór może wpisywać się we w pełni świadomą strategię reklamową przedsiębiorstwa. W naszej ofercie dominują produkty dobrze przystosowane do codziennego użytkowania, ładnie zaprojektowane i trwałe.

Różnorodne t-shirty robocze damskie

Na Ferpol.pl znajdą Państwo różne t-shirty robocze damskie i koszulki polo damskie. Obie kategorię występują w pełnej rozmiarówce tak, żeby możliwe było kompleksowe wyposażenie przedsiębiorstwa w dany model produktu. Alternatywą dla czarnych koszulek i t-shirtów pozostaje estetycznie wykonana koszula flanelowa. Od wielu sezonów takie koszule stanowią modny element garderoby, ale nie warto zapominać o ich właściwym pochodzeniu. Na ulicach znalazły się po tym, gdy od dawna wykorzystywano je w pracy. Nie ma o się temu dziwić: w końcu koszule flanelowe są nie tylko estetyczne, ale także ciepłe i miłe w dotyku. Koszule flanelowe w kratę przeznaczone dla Pań tworzy się u nas z dobrej jakości materiałów. Zapinane na guziki, mogą być dodatkowo regulowane. Ich zalety można docenić także podczas przydomowych prac. Dzięki długim rękawom i zastosowaniu grubego materiału można uniknąć bolesnych zadrapań, które tak przecież kojarzą nam się z pracami w ogrodzie.

Dobrej jakości t-shirty robocze damskie

Nasze t-shirty robocze damskie są produktami tworzonymi z dobrej jakości materiału, który nie ma tendencji do zbiegania się podczas prania. Nasze koszulki mają różne dekolty - od półokrągłych, aż po V-necki. Stawiamy przede wszystkim na dobre połączenie bawełny z wiskozą. Dzięki temu koszulki idealnie nadają się do roboczych zainteresowań. Boczne szwy zabezpieczone są w taki sposób, aby nie uwierały. Dodatkowo niektóre modele posiadają wzmacniający szew na karku. Wysoka gramatura sprawia, że poszczególne produkty nie mają tendencji do przecierania się.

Koszulki polo damskie

Niekiedy lepszym wyborem bywają koszulki polo damskie. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim modele przygotowane z połączenia bawełny i poliestru. Posiadamy w asortymencie zarówno produkty jednokolorowe, jak i koszulki z kontrastującymi wstawkami. Damski krój, ściągacz w kołnierzu i wytrzymały materiał doskonale sprawdzą się w różnych zastosowaniach roboczych. Jednocześnie produkty te nadają się do prania przemysłowego. Szwy wykończono dodatkowymi zabezpieczeniami tak, aby nie powodowały podrażnień.

Damskie t-shirty z krótkim i długim rękawem

W ofercie posiadamy t-shirty robocze damskie z krótkim lub długim rękawem. Warto pamiętać o tym, że pierwsze mogą znajdować zastosowanie właściwie przez cały rok. Należy patrzeć na nie także jako na uzupełniający element garderoby, który przyda się do noszenia np. pod kurtką ochronną. Modele bawełniane są tu niezastąpione. W okresie chłodniejszej pogody można zaś z powodzeniem skorzystać z koszulek o długich rękawach.

T-shirt roboczy damski z opcją zadruku

Nasz t-shirt roboczy damski lub koszulka damska polo mogą też wpisywać się w strategię wizerunkową firmy. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami, które potrzebują ubrań personalizowanych. Posiadamy dobrze dobrany park maszynowy i dlatego wykonywane przez nas produkty są trwałe. W szczególności dotyczy to właściwego doboru metody nadruku do materiału, na którym ma on być wykonany.