Kategorie

SPÓDNICE ROBOCZE

8 Produkty

W praktyce firmy niezbędne jest wygodne wyposażenie pracowników. Dbając o nie i wygodę zatrudnionych osób, możemy zająć się innymi kwestiami. Podobnie rzecz ma się z restauracjami, placówkami medycznymi i innymi przedsiębiorstwami, w których obsługuje się klientów. Bardzo dobrze spisują się w takich miejscach spódnice robocze. Na Ferpol.pl można znaleźć przynajmniej kilka modeli, które świetnie będą się prezentowały w przypadku różnych przedsiębiorstw. Dodatkowo istnieje możliwość ich personalizacji poprzez zadrukowanie napisem lub logo.

Spódnice robocze - wygodne i potrzebne w przedsiębiorstwie

Dobrze dobrane spódnice robocze będą świetnie się prezentować w bardzo wielu branżach. Wybiera się je przede wszystkim w restauracjach, ale na Ferpol.pl można także znaleźć takie, które pochodzą z niezwykle estetycznej kolekcji Helena. Jest ona dedykowana przede wszystkim branży medycznej. W każdym z przypadków warto zadbać o komfort i wygodę pracowników. Spódnice robocze są bardzo funkcjonalne zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujemy odzieży pracowniczej na cieplejszą porę roku. Nie należy też ukrywać tego, że ten element damskiej garderoby może się świetnie prezentować.

Dobrej jakości spódnice robocze

Każdy typ odzieży firmowej powinien być zaprojektowany w estetyczny sposób, ale także wykonany z dobrej jakości materiałów. Nie ma sensu inwestować w produkty, które bardzo szybko stracą dobrą jakość i być może po jednym praniu będą prezentować się źle. Nasze spódnice robocze tworzone są z takich materiałów, które dobrze dobrane są do potrzeb.

Przykład? Niech będą nim spódnice robocze PEARL. Postawiliśmy w nich na wykończenie z wodoodpornego materiału o wodoodpornym wykończeniu. Nie tylko o wiele trudniej jest je przemoczyć, ale są one również odporne na zabrudzenia. Łatwość utrzymania ubioru w czystości jest zaś nieoceniona choćby w przypadku branży gastronomicznej. Jednocześnie wielofunkcyjny materiał streczowy, z którego wykonuje się nasze spódnice, jest niezwykle lekki. To przekłada się na wygodę noszenia. Dodatkowo warto dodać, że spódnice robocze PEARL są wyposażone w bardzo przydatne kieszenie. Można w nich drobne akcesoria, choćby ołówek i notatnik. Produkt posiada przy tym krój, w którym kieszenie nie uwierają i są praktycznie niezauważalne. Spódnica nadaje się do prania przemysłowego.

Inaczej prezentują się spódnice robocze z modnych kolekcji HELENA i SELENA. Chodzi o modele bardzo lekkie i przyjemne w noszeniu. Wykonano je z połączenia poliestru z bawełną, które skutkuje lekkością, odpowiednią rozciągliwością i estetycznymi kolorami. Niska kurczliwość sprawia, że można liczyć na ich długotrwałe użytkowanie. Staranne wykończenie sprawia zaś, że dobrze i elegancko się prezentują. Nie tylko podobają się pracownikom, ale również klientom, dobrze świadcząc o przedsiębiorstwie.

Estetycznie zaprojektowane spódnice robocze

Kwestia estetyki nie jest bez znaczenia i dlatego warto się na niej skupić. Dotyczy to również spódnic roboczych. Fakt, że wykonuje się w nich obowiązki zawodowe, nie zwalnia z konieczności dbania o właśnie o estetykę. W końcu to pracowniczy ubiór, nawet jeśli ma funkcję ochronną, stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa. Dlatego nasze produkty to nie tylko ciekawy i nowoczesny krój, ale także kolory właściwe dla doskonałej identyfikacji wizerunkowej firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo czerń, ale także biel czy szarości. Warto dodać, że na innych naszych akcjach można znaleźć choćby produkty z serii HELENA i SELENA, które tak bardzo cenione są zwłaszcza w przypadku placówek medycznych. Czarne spódnice robocze można zaś dość łatwo zestawiać z różnymi elementami garderoby, bo są to produkty dość uniwersalne.

Personalizowane spódnice robocze z logo

Obecnie każda świadoma swojej misji firma stara się wypadać dobrze w oczach klientów. Identyfikacja wizualna jest warta zainwestowania w nią dodatkowych środków. Jej nośniki mogą być różne, ale doskonale nadaje się do tego również firmowa odzież. Podobnie rzecz ma się z dostępnymi na Ferpol.pl spódnicami roboczymi.

Jesteśmy otwarci na indywidualne propozycje dotyczące personalizacji ubrań firmowych. Spódnice robocze dają dość dużo miejsca, by można było ozdobić je personalizowanym nadrukiem lub logo firmy. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, z łatwością dobierzemy więc technikę właściwą dla danego materiału. Dzięki temu efekt będzie trwały i nie ulegnie zepsuciu choćby w wyniku prania. Pragną Państwo dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu z Ferpol.pl.