Kategorie

Rękawice antyprzecięciowe

29 Produkty

Dostępne w naszym sklepie internetowym wytrzymałe rękawice antyprzekłuciowe oraz antyprzecięciowe zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o osobach poszukujących najwyższego poziomu ochrony i bezpieczeństwa podczas pracy z ostrymi przedmiotami. Każdy model został wykonany z najwyższej jakości materiałów, takich jak włókna Kevlar oraz włókno szklane zapewniające odpowiednią ochronę ciała, a także pewny i mocny chwyt. Doskonale sprawdzą się podczas ciężkiej pracy w trudnych i niebezpiecznych warunkach. Posiadamy również rękawice antyprzecięciowe wykonane ze stali nierdzewnej, które znajdują zastosowanie w przemyśle metalowym, drzewnym oraz mięsnym. Nasze rękawice dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz z różnymi długościami mankietów. Oferujemy rękawice zaprojektowane i stworzone przez najlepsze światowe firmy - dzięki temu mamy pewność, że każdy zamówiony produkt spełni Państwa oczekiwania i wymagania oraz sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach.

Rękawice z Kevlarem to podstawa w wymagających zawodach

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości rękawiczki antyprzecięciowe z włóknem Kevlarowym niezbędne w każdej pracy, w której istnieje ryzyko przecięcia, rozerwania czy przekłucia materiału. Takie rękawice gwarantują bardzo wysoki poziom ochrony zabezpieczający przed nieszczęśliwym wypadkiem. Rękawice kevlarowe dostępne w naszej ofercie zapewniają doskonały chwyt ułatwiający przenoszenie ciężkich i nieporęcznych przedmiotów. Dzięki bezszwowej konstrukcji są bardzo wygodne, dobrze przylegają do dłoni i nie zsuwają się. Niezwykle wytrzymałe włókno kevlarowe stanowi skuteczną barierę ochronną zabezpieczającą dłoń przed urazami mechanicznymi. Nasze rękawice powleczone są antypoślizgowymi materiałami w części dłoniowej dla jeszcze lepszej przyczepności.

Rękawice z włóknem szklanym

Rękawice antyprzecięciowe z mieszanki włókien HPPE oraz włókna szklanego wyróżniają się elastycznością i odpornością na rozciąganie. Są niezwykle komfortowe w noszeniu oraz skutecznie chronią dłoń przed urazami w kontakcie z ostrymi przedmiotami. Powłoka ze spienionej gumy kauczukowej gwarantuje doskonałą przyczepność, co znacznie ułatwia przenoszenie ciężkich elementów. Świetnie sprawują się również w kontakcie ze śliskimi i zaolejonymi powierzchniami. Zabezpieczają dłonie przed uszkodzeniem oraz zabrudzeniem. Bardzo dobrze przylegają i nie zsuwają się. Posiadają zwężany mankiet zakończony ściągaczem, dzięki czemu idealnie dopasowują się do obwodu nadgarstka.

Rękawice antyprzecięciowe Uvex

Rękawice ochronne marki Uvex wyróżniają się ilością zastosowanych rozwiązań technologicznych, których zadaniem jest zapewnienie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Posiadają wykonany z miękkiej i elastycznej dzianiny mankiet. W części dłoniowej oraz na palcach znajdą Państwo powłokę wykonaną ze specjalnej pianki poliuretanowej HPE, gwarantującej solidny i pewny chwyt. Wnętrze rękawic pokryte jest wiskozą bambusową w technologii Bamboo TwinFlex®, która zapewnia idealne dopasowanie, a w połączeniu z systemem Uvex Climazone umożliwia skuteczne odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci na zewnątrz. Rękawice są bardzo odporne na przecięcie, rozerwanie i ścieranie. Oferują bardzo dobrą chwytność i doskonałe czucie trzymanych przedmiotów. Elastyczne ściągacze idealnie obejmują nadgarstek i zapobiegają przesuwaniu się rękawic. Świetnie sprawdzą się w zakładach mechanicznych, w pracach leśnych, w budownictwie oraz szklarstwie. Polecamy również specjalne zarękawki kevlarowe marki Uvex, zakończone rzepem, które zapewniają skuteczną ochronę przedramienia.

Rękawice ze stali nierdzewnej zapewnią bezpieczeństwo

Rękawice antyprzecięciowe wykonane z siatki ze stali nierdzewnej przeznaczone są do profesjonalnego wykorzystania w pracy zgodnej z zasadami HACCP. Zapewniają skuteczną ochronę przed ranami ciętymi i kłutymi w obrębie dłoni. Doskonale sprawdzą się podczas prac na maszynach z ostrzem skierowanym w kierunku operatora. Znajdują zastosowanie przede wszystkim we wszelkich operacjach rozkroju różnych materiałów z użyciem noży, ostrzy i pił używanych w zakładach mięsnych, w przemyśle drzewnym oraz tekstylno-skórzanym. W sklepie Ferpol.pl oferujemy Państwu rękawice ze stali nierdzewnej z krótkim lub długim mankietem oraz systemem regulacji obwodu za pomocą metalowej klamry, oraz plastikowego, lub materiałowego paska. Dla jeszcze większej ochrony polecamy Państwu zakup dostępnej w naszym sklepie specjalnej nakładki.