Kategorie

Materiały Spawalnicze

22 Produkty

Materiały spawalnicze oferowane przez FERPOL

Materiały spawalnicze to różnego rodzaju przedmioty używane do spawania. Wśród materiałów spawalniczych oferowanych na naszej stronie wyróżnić można przede wszystkim elektrody rutylowe, druty spawalnicze i spawarkę midimagster 1801 Migomat. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Materiały spawalnicze oferowane przez FERPOL to wysoka jakość i zadowolenie klienta.

Elektrody rutylowe

Elektrody rutylowe to najbardziej rozpowszechnione z materiałów spawalniczych. To uniwersalne elektrody, które w swojej otulinie zawierają rutyl oraz żelazomangan i żelazokrzem. Elektrody pakowane są w opakowaniach 1 lub 5kg. Występują w średnicach: 1,8mm, 2mm, 2,5mm, 3,2mm i 4mm. Generalnie elektrody  rutylowe lepiej sprawdzą się przy spawaniu mniejszych elementów. Przy spawaniu elektrodami rutylowymi wykorzystuje się prąd przemienny lub stały z ujemnym biegunem na elektrodzie. Spoina powstała przy spawaniu elektrodami rutylowymi jest gładka , a żużel łatwy do usunięcia. Elektrody rutylowe są bardzo wydajne i stosunkowo tanie, a spawanie nimi pozwala na pracę w różnych pozycjach.

Druty spawalnicze

Materiały spawalnicze oferowane przez firmę FEROPOL to druty miedziowane umieszczone na rolce plastikowej. Drut występuje w średnicy 0,8mm i 1 mm w opakowaniach 5 kg. Drut spawalniczy, miedziowany, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG w osłonie gazów ochronnych. Drut może być używany z mieszanką argonu i i dwutlenku węgla lub czystego CO2. Przydatny do spawania stali o wysokiej wytrzymałości, konstrukcyjnych. Drut spawalniczy przeznaczony jest bardziej do użytku profesjonalnego. Wykorzystywany przy spawaniu kotłów, stali okrętowych, w przemyśle samochodowym.

Spawarka Bester Midimagster 1801 Migomat

Spawarka Bester Midimagster 1801 Migomat to wysokiej jakości półautomat, który umożliwia spawanie drutami od 0,6 do 0,8 mm. W zestawie ze spawarką firma FERPOL oferuje także wiele innych materiałów spawalniczych. Między innymi: przewód masowy, wąż gazowy, uchwyt, przyłbicę pasywną - uchylną, pełną butlę z mieszanką Ar/CO2, drut spawalniczy 0,8mm 5kg, reduktor butlowy z dwoma manometrami, rękawice spawalnicze, 2 dysze gazowe, 10 końcówek prądowych, 2 uchwyty magnetyczne i spray antyodpryskowy.