Kategorie

Akcesoria Spawalnicze

39 Produkty

Wykonując spawanie warto zaopatrzyć się w akcesoria zapewniające bezpieczeństwo oraz będące swoistą pomocą w łączeniu materiałów poprzez ich nagrzewaniu i stapianiu. Akcesoria pozwalają na wykonanie pracy w szybki, ale i dokładny sposób.

Akcesoria spawalnicze zapewniają bezpieczeństwo

Nawet spawając sporadycznie i amatorskie należy posiadać przyłbicę. Warto zdecydować się na te z funkcją ściemniającą. Nie dość, że chronimy nasz wzrok to pozwala lepiej dostrzec małe detale podczas samej pracy spawalniczej. Ochrona przed iskrami jest niesamowicie ważna. Szkodliwe promieniowanie i odpryski mogą na stałe zepsuć nasz wzrok lub spowodować urazy na twarzy. Dodatkowo chroni nas przed wysoką temperaturą jaka się tworzy przy spawaniu. Duże pole widzenia w przyłbicach nie ogranicza nas podczas pracy i ich umieszczenie na głowie nie zajmuje naszych rąk przez co mamy większą swobodę ruchu. 

Przekazanie energii poprzez akcesoria spawalnicze

Zaciski biegunowe są świetnym produktem, który przekazuje energię prądu spawania poprzez przewód powrotny urządzenia spawalniczego. W naszej ofercie znajdują się zaciski w formie kleszczowej, a także śrubowej. Wybierając zacisk warto zastanowić się nad mocą maksymalnie przewodzoną przez nas prądu, ponieważ w różnych sytuacjach warto wybierać produkty o odpowiednich właściwościach.

Czasowe łączenie elementów metalowych

Spawalnicze wsporniki są wykonane z blachy stalowej i silnych magnesów o powierzchni lakierowanej proszkowo. Jest przeznaczony do czasowego łączenia metalowych elementów podczas lakierowania, nawiercania, czy właśnie spawania. Pozwala nam używać obu rąk bez potrzeby trzymania powyższych elementów. W naszej ofercie znajdują się wsporniki o różnej wytrzymałości oraz wymiarach w zależności od naszych potrzeb. 

Powyższe akcesoria spawalnicze są pomocnymi narzędziami zarówno dla profesjonalnych spawaczy jak i garażowych majsterkowiczów o amatorskich umiejętnościach. Pozwolą na bezpieczne wykonywanie spawania oraz pozwolą na wykonywanie pracy jeszcze dokładniej.