Kategorie

Pachołki

10 Produkty

Pachołki ostrzegawcze oraz słupki odblaskowe i akcesoria, niezbędne do połączeń, tworzonych pomiędzy pachołkami są przedmiotem oferty naszego sklepu internetowego, w którym prezentowane są najwyższej jakości przedmioty, wpisujące się w obowiązujące przepisy. Pachołki ostrzegawcze są niezbędnym elementem oznaczenia drogowego podczas prowadzonych prac. Stosowane oddzielnie lub w połączeniach za pomocą łańcucha znakomicie sprawdzają się jako sposób na szybkie i proste wydzielenie przestrzeni. Najwyższa jakość wykonania gwarantowana jest dzięki nowoczesnym technologiom produkcji.

Z jakich materiałów powstają pachołki ostrzegawcze?

Dostępne w ofercie pachołki ostrzegawcze powstają głównie z PCV z recyklingu. Wytrzymały, odporny na wilgoć oraz pęknięcie materiał jest gwarancją niezawodności użytkowania pachołków, które podczas eksploatacji narażone są na wiele czynników niszczących. Polietylen jest materiałem niezwykle trwałym, wykazuje się odpornością na działanie promieni słonecznych. Pochodzące z recyklingu tworzywa sztuczne nie ustępują jakością produktom, wytworzonym z nowych tworzyw. Podstawy słupków wykonane są z kauczuku, gumy  lub kompozytu, pochodzących w większości z recyklingu.

Pachołki ostrzegawcze - co należy wiedzieć?

Pachołki ostrzegawcze, które stanowią ofertę sklepu, spełniają wymogi normy BS873, odpowiednie są do użycie w warunkach zewnętrznych. Pachołki ostrzegawcze z jednym paskiem odblaskowym sprawdzają się podczas remontu dróg. Pachołki z zakazem postoju wpiszą się w tymczasową organizacje ruchu drogowego. wysokiej jakości produkty charakteryzuje funkcjonalność. Lekkie, stabilne, wyjątkowo wytrzymałe pachołki ostrzegawcze są niezbędne podczas wielu prac zewnętrznych. Znakomicie przystosowane do tworzenia połączeń pachołki i słupki tworzą proste, a jednocześnie stabilne odgrodzenia, pozwalające na czasowa zmianę przeznaczenia określonych stref. W ofercie znajdują się ponadto żółte stojaki z napisem  "Mokra podłoga".