Kategorie

Natryskowe : Pistolety natryskiwe i lakiernicze

132 Produkty

W dzisiejszych czasach liczy się nie tylko jakość wykonanej pracy, ale również czas. Jeśli uda się go zaoszczędzić bez uszczerbku na finalnym efekcie, można więcej zarobić. Dlatego dziś trudno wyobrazić sobie jakikolwiek remont, prace budowlane czy chociażby mechaniczne bez odpowiednich narzędzi, którymi są pistolety natryskowe oraz pistolety lakiernicze. Pozwalają nie tylko dużo szybciej pokryć farbą dużo większe powierzchnie, ale również robią to o wiele precyzyjniej w porównaniu do ręcznego malowania lub nakładania lakieru.

Pistolety natryskowe wysokiej jakości

Każdy malarz wie, jak bardzo pistolety natryskowe ułatwiają pracę. Pokrywają ściany i inne powierzchnie równą warstwą farby przy jednym ruchu ręki, a przy tym rzadko kiedy trzeba powtarzać malowanie. Co więcej, dobrej jakości modele — takie jak te dostępne w ofercie sklepu — dysponują również dodatkowymi funkcjonalnościami. Dzięki dyszy można dowolnie regulować strumień farby, a zbiornik pistoletu gwarantuje nieprzerwaną pracą przez dużo dłuższy okres. Na uznanie zasługuje również fakt, że malowanie za pomocą natrysku jest oszczędne.

Pistolety lakiernicze do precyzyjnego pokrywania powierzchni

Podstawowym wyposażeniem każdego lakiernika są pistolety lakiernicze. To dlatego, że pokrycie karoserii samochodu farbą czasami odbywa się za jednym podejściem, dlatego niezbędne są narzędzia, które pozwolą to zrobić w precyzyjny sposób. Tak się składa, że pistolety lakiernicze za pomocą ciśnienia pokrywają metalowe powierzchnie równomiernie i zapobiegają zaciekom, co jest niezmiernie ważne do zachowania pełnej estetyki pojazdu. Taki pistolet cechuje się również wygodnym prowadzeniem, dzięki czemu dodatkowo ułatwia pracę.

Inne pistolety oraz dodatki i akcesoria

Pomijając pistolety natryskowe i lakiernicze, w ofercie sklepu dostępne są również na powietrze, czyli do przedmuchiwania, oraz takie służące do pompowania, mycia i konserwacji. Klienci znajdą również wiele akcesoriów i dodatków do już posiadanych sprzętów. Wszystko w przystępnych cenach.