Kategorie

Rękawice mechaniczne

34 Produkty

Dostępne w sklepie internetowym Ferpol.pl rękawice mechaniczne wykonane są z najwyższą starannością z najlepszych materiałów. Spełniają wszelkie normy oraz posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich doskonałe właściwości ochronne. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest idealna przyczepność, czucie trzymanych przedmiotów oraz pełna swoboda ruchów. W naszej ofercie mamy rękawice mechaniczne zabudowane w całości oraz modele z odkrytym kciukiem i palcem wskazującym przeznaczone do prac precyzyjnych. Zabudowane rękawice doskonale spełnią oczekiwania pracowników związanych z branżą motoryzacyjną, mechaniczną oraz budowlaną. Wszystkie nasze rękawice wykonane są z takich materiałów jak skóra bydlęca, kozia, świńska, amara oraz skóra syntetyczna. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem rękawic mechanicznych. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą Państwu dokonać wyboru najlepszego produktu.

Rękawice mechaniczne dla montażystów

Do prac, w których wymagana jest najwyższa precyzja, polecamy rękawice mechaniczne bez końcówek na palce. Taka konstrukcja daje gwarancję pewnego czucia trzymanych przedmiotów, dzięki temu rękawice tego typu będą idealne do zadań mechanicznych czy prac naprawczych w motoryzacji. Mamy rękawice wykonane w całości ze skóry naturalnej, która jest materiałem wykazującym wysoką wytrzymałość na uszkodzenia oraz modele ze skóry syntetycznej połączonej z trwałymi tkaninami o bardzo dobrych właściwościach oddychających. Godne polecenia są rękawice mechaniczne bez palców, z przewiewnym, siateczkowym materiałem zastosowanym w części wierzchniej oraz wstawką zbierającą pot z tkaniny frotte w okolicy kciuka. Zapięcie na rzep w nadgarstku zapewnia idealne dopasowanie rękawicy do indywidualnej budowy anatomicznej każdego użytkownika. Doskonała przyczepność oraz idealne czucie sprawiają, że rękawice mechaniczne bez palców są bardzo często wybierane przez montażystów, a nawet w celach sportowych przez osoby ćwiczące siłowo.

Rękawice mechaniczne sprawdzą się do ekstremalnych zastosowań

W naszej ofercie znajdą Państwo również modele przeznaczone do prac w warunkach wyjątkowo niebezpiecznych. Osobom wykonującym prace leśne związane z wycinką drzew polecamy rękawice Forestry. Zostały one wykonane z solidnej skóry licowej w części dłoniowej oraz z grubego materiału w części wierzchniej w zwiększającym widoczność pomarańczowym kolorze. Stanowią skuteczną barierę chroniącą dłonie przed niebezpieczeństwami, a jednocześnie zapewniają pełen komfort i swobodę ruchów. Skórzane wykończenie części wewnętrznej wpływa na idealną przyczepność podczas przenoszenia drewna. Ochrona przed wibracjami oraz zastosowane w lewej rękawicy wzmocnienie sprawiają, że model Forestry może być używany przez operatorów pił łańcuchowych oraz innych maszyn wykorzystywanych w pracach leśnych.

Rękawice mechaniczne ocieplane

Osobom, którym zależy na maksymalnym komforcie pracy w każdych warunkach, polecamy rękawice mechaniczne z ocieplającą wyściółką Thinsulate. Tego typu rękawice idealnie sprawdzą się w pracach naprawczych w motoryzacji. Polecane są wszystkim kierowcom zawodowym, którzy muszą być przygotowani na każdą sytuację. Ocieplane rękawice mechaniczne doskonale sprawdzą się w przypadku nagłej awarii lub konieczności wymiany koła w samochodzie w zimowej aurze. Rękawice z wyściółką zapewnią komfort termiczny dłoniom podczas usuwania usterki. Skóra naturalna, z której wykonane są rękawice, zabezpiecza dłonie przed uszkodzeniem, a odblaskowe wstawki zwiększają naszą widoczność i poprawiają bezpieczeństwo.

Polecamy wyjątkowe rękawice taktyczne

Taktyczne rękawice mechaniczne przeznaczone są dla miłośników militariów, motocyklistów, motorowerzystów, fanów paintballu oraz survivalu. Posiadają bardzo rozbudowaną i solidną konstrukcję. Wykonane zostały ze skóry syntetycznej oraz rozciągliwego i oddychającego stretchu. Wyposażono je we wstawki wzmacniające z grubej gumy zlokalizowane na kostkach oraz palcach, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed otarciami i urazami. Regulacja na rzep umożliwia idealne dopasowanie obwodu rękawicy do nadgarstka. W naszej ofercie mamy rękawice taktyczne zabudowane oraz egzemplarze bez palców.