Kategorie

BLUZY HACCP

13 Produkty

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie odpowiednich środków ochrony indywidualnej, w tym również odzieży oraz obuwia roboczego, które będą mieć stosowne właściwości użytkowe, a przede wszystkim ochronne. Nasza hurtownia internetowa - Ferpol oferuje szeroki zakres odzieży roboczej oraz BHP zgodnej z powszechnie obowiązującymi wymogami. Z myślą o firmach z szeroko pojętej branży gastronomicznej, lecz nie tylko oferujemy bluzy HACCP, które zostały ściśle przystosowane do zasad zarządzania ryzykiem oraz w celu zapewnienia ochrony produktów przed ewentualnymi zanieczyszczeniami bądź ciałami obcymi, które mogą zostać przeniesione poprzez bezpośredni kontakt z pracownikiem. Koniecznie zapoznaj się z aktualnie dostępnymi bluzami HACCP i złóż zamówienie!

Bluzy białe zgodne z wymaganiami HACCP

Chcąc zadbać o jakość oferowanych usług bądź produktów, nie wystarczy zadbać o wykwalifikowany zespół, ale przede wszystkim wysokiej jakości wyposażenie. W branży spożywczej szczególnie istotną rolę odgrywa odzież, która powinna być zgodna ze standardem HACCP. Dlatego w asortymencie uwzględniliśmy przede wszystkim bluzy HACCP białe robocze, które jak wskazano w wymaganiach:

  • utrzymane zostały w jasnych kolorach, aby czystość odzieży była widoczna,
  • nie posiadają zewnętrznych elementów, do których mogłaby wpaść żywność,
  • nie posiadają zewnętrznych otwartych kieszeni, z których mogłoby coś wypaść,
  • nie odznaczają się rozciągliwymi mankietami, co sprawia, że brud nie przylega do materiału,
  • zakrywają górną część spodni,
  • zostały wykonane z mieszanek, które nie są wysoce podatne na strzępienie i mechacenie.

Inwestując w bluzy białe HACCP dostępne w asortymencie naszej internetowej hurtowni możesz mieść pewność, że zapewniają one maksimum higieny pracownikom branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej oraz chemicznej.

Jakie bluzy HACCP znajdziesz w naszej ofercie?

Pomimo że większość odzieży wyprodukowanej zgodnie ze standardem HACCP niewiele się między sobą różni, to w ofercie naszej hurtowni internetowej znajdziesz bluzy HACCP zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Co więcej, w asortymencie uwzględniliśmy bluzy HACCP ochronne o różnych formach wykończenia tj. zakładane przez głowę i tym samym pozbawione suwaka, zapinana na suwak bądź zatrzaski, z kołnierzykiem lub dekoltem w szpic. Jeśli potrzebujesz bluzy HACCP, która spełni wymogi w branży medycznej, a także laboratoriach czy aptekach, to szczególnie polecamy bluzę z krótkim rękawem, wykonanej z połączenia poliestru oraz bawełny, bez guzików i z dekoltem w szpic. Równie świetnie sprawdzą się również bluzy HACCP ochronne z długim rękawem oraz kołnierzykiem zapinane na zatrzaski dedykowane również branży kosmetycznej, oraz chemicznej. Natomiast z myślą o osobach, którym nieobcym jest przemysł spożywczy proponujemy bluzy HACCP robocze charakteryzujących się mocną nicią, podwójnymi szwami oraz kieszeniami po wewnętrznej stronie.

Skompletuj odzież roboczą HACCP w naszej hurtowni

Bluzy HACCP białe robocze to niejedyny element garderoby zgodny z powszechnie obowiązującym standardem, który jako pracodawca masz okazję zamówić w naszej internetowej hurtowni. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko bluzy HACCP robocze jednorazowe, jak i wielokrotnego użytku. Oferujemy również pozostałe elementy garderoby, które powinien posiadać każdy pracownik branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej i chemicznej, a dokładnie:

  • spodnie różniące się między sobą formą wykończenia oraz kolorystyką, w jakiej zostały utrzymane, 
  • fartuch, który w zależności od kroju może służyć kosmetologom, kucharzom, pielęgniarkom oraz lekarzom,
  • a także obuwie w szerokiej gamie fasonów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą dostępną ofertą Ferpol. U nas zamówisz szybko i – co więcej – bez wychodzenia z domu. Nie wierzysz? W takim razie nie zwlekaj i przekonaj się sam już dziś!