Kategorie

Taśmy ostrzegawcze

25 Produkty

Taśmy ostrzegawcze są produktami, wykazującymi się wyjątkową uniwersalnością zastosowania. Wysokiej jakości taśmy ostrzegawcze, dostępne w ofercie, wyróżniają się wieloma odcieniami oraz rozmiarami. Odblaskowe taśmy ostrzegawcze znajdują zastosowanie na zewnątrz budynków. Sprawdzają się podczas wykonywania prac drogowych oraz prac naprawczych w obrębie zewnętrznej części instalacji wodnej, gazowej lub elektrycznej. Pozwalają na wydzielenie przestrzeni, do której nie mają wstępu osoby postronne. Taśmy ostrzegawcze umożliwiają szybkie utworzenie strefy, objętej zakazem wstępu oraz przestrzeni, przeznaczonej do użytku przez konkretną grupę osób.

Taśmy ostrzegawcze i ich rodzaje

Dzięki wysokiej jakości materiałów  i wykonania posiadają właściwości wodoodporne, nie tracą swojej barwy podczas długotrwałego kontaktu z promieniami słonecznymi. Wykonane są z materiału, odpornego na uszkodzenia oraz niezawodnego w każdej sytuacji. Niektóre modele są taśmami wykrywalnymi przez detektor metali oraz ognioodpornymi, na miarę potrzeb.Taśmy ostrzegawcze wysokiej jakości dostępne są w wielu kolorach, zapewniając tym samym zastosowanie w wielu sytuacjach. Do wyboru są taśmy ostrzegawcze w paski, których biel przeplata się z czerwienią, zielenią, niebieskim. W ofercie ponadto taśmy ostrzegawcze żółto - czarne, ognioodporne oraz wykrywalne. Dostępne są w wersji z pudełkiem w formie podajnika. 

Taśmy ostrzegawcze najwyższej jakości

Przy wyborze taśmy ostrzegawczej warto kierować się jej parametrami, określającymi wytrzymałość, jej szerokością, odpornością a na wilgoć oraz mróz. Materiały, z których wykonane są taśmy ostrzegawcze wykazują się najwyższą wytrzymałością oraz zapewniają trwałe, lekkie oraz solidne odgrodzenie. Taśmy ostrzegawcze, dzięki warstwie fluorescencyjnej są widoczne z daleka. Po zmroku wykazują dużą widoczność, dlatego zapewniają bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach, o każdej porze dnia. Zarówno zimą, jak latem są niezawodne.