Kategorie

SPODNIE HACCP

4 Produkty

Odzież spełniająca ogólnie powszechne normy HACCP (System Analizy Zagrożeń o Krytycznych Punktów Kontroli) jest przeznaczona do pracy w przemyśle spożywczym, a także w branży kosmetycznej, medycznej oraz chemicznej, w tym w laboratoriach. Każdy pracodawca, chcąc zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, powinien zadbać o odpowiednie warunki pracy, w tym również niezbędne elementy garderoby. Nasza hurtownia internetowa Ferpol oferuje odzież HACCP, która spełnia niezbędne wymogi. W poniższej kategorii znajdziesz przede wszystkim spodnie HACCP robocze przeważnie w kolorze nienagannej bieli, które zapewnią wygodę oraz odpowiedni stopień ochrony produktów podczas wypełniania codziennych obowiązków zawodowych przez Twoich pracowników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami, bowiem oferujemy zarówno klasyczne spodnie białe HACCP, jak i w kolorze granatowym dedykowane pracownikom aptek oraz laboratoriów.

Czym powinny wyróżniać się spodnie HACCP robocze?

Spodnie HACCP ochronne, podobnie jak pozostałe elementy garderoby dla pracowników zgodne ze standardem HACCP powinny spełniać kilka poszczególnych wymogów. Dzięki temu jako pracodawca możesz skutecznie zminimalizować ryzyko przedostania się zanieczyszczeń bądź ciał obcych na oferowane produkty. Dlatego spodnie HACCP, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, głównie wyróżniają się jasną kolorystyką, dzięki której można zadbać o widoczną czystość podczas pracy, Ponadto nasze spodnie HACCP białe ochronne nie posiadają elementów zewnętrznych, do których mogą wpaść wykorzystywane podczas pracy produkty. Równocześnie chcąc zapewnić maksimum komfortu i zarazem najwyższej jakości odzież naszym klientom w Ferpol oferujemy spodnie HACCP wykonane z mieszanek tkaninowych wysoce odporne na strzępienie oraz mechacenie się. Śmiało można poddać jest praniu przemysłowemu oraz dezynfekcji w celu zachowania najwyższego poziomu ochrony.

Spodnie HACCP dostępne w hurtowni Ferpol

Nasza hurtownia internetowa Ferpol oferuje różnorodne spodnie HACCP ochronne, dzięki czemu z łatwością znajdziesz u nas krój, który przy okazji pozwoli Ci zadbać o wygodę Twoich pracowników. Zdecydowanie godną polecenia propozycją są spodnie HACCP białe robocze z regulacją obwodu w postaci gumki oraz sznurków ściągających pas, pozwalającą na indywidualne dopasowanie odzieży. Dodatkowo spodnie zostały wyposażone w funkcjonalną kieszeń. Z pewnością sprawdzą się jako element garderoby pracownika branży medycznej czy chemicznej. Jeśli jednak szukasz bardziej klasycznego modelu, który pomimo regularnego czyszczenia będzie służył przez długi czas to szczególnie polecamy spodnie HACCP białe ochronne o kurczliwości 2-3%, wykonane z wysokogatunkowego materiału poliestrowo-bawełnianego, wyposażone w zamek błyskawiczny oraz guzik. W branży spożywczej natomiast świetnie sprawdzą się spodnie białe HACCP do pasa z kieszenią znajdującą się od wewnątrz oraz rozciągliwą gumką w pasie, pozwalającą na idealne dopasowane ubioru.

Spodnie HACCP ochronne - jeden z elementów garderoby zgodnych ze powszechnym standardem

Decydując się na zakup spodni HACCP z naszego asortymentu, warto zapoznać się również z jego pozostałą częścią. W ofercie znajdziesz nie tylko zgodne z przyjętymi standardami spodnie HACCP białe robocze. Oferujemy również bluzy, które skutecznie zakryją górna część spodni, fartuchy różniące się między sobą fasonami, a co za tym idzie, również przeznaczeniem. Znajdziesz u nas bowiem fartuchy zarówno dedykowane pracownikom przemysłu spożywczego, jak i medycznego lub chemicznego. Oprócz tego w ofercie umieściliśmy różne modele obuwia, które zapewnia nie tylko odpowiedni poziom ochrony, ale i wygody podczas wielogodzinnej pracy na nogach. Nie wierzysz? W takim razie nie zwlekaj dłużej i koniecznie zapoznaj się z wszystkimi produktami, jakie posiada w ofercie nasza hurtownia. Wszystkie elementy garderoby możesz zamówić online, uwzględniając rozmiar oraz ilość wybranych produktów i to bez wychodzenia z domu!