Kategorie

Wiertarko Wkrętarki Akumulatorowe

20 Produkty

Dla kogo wiertarko-wkrętarki akumulatorowe?

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe oferowane przez firmę FERPOL to wszechstronne urządzenia do pracy z różnymi uchwytami. Wiertarko-wkrętarki to niezbędne wyposażenie w każdym domu, warsztacie czy firmie stolarskiej. Powieszenie półki, obrazu czy skręcenie mebli nie będzie już stanowiło problemu, kiedy w zasięgu ręki jest wiertarko-wkrętarka akumulatorowa. Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe to także przydatne urządzenie w pracy dekarza czy cieśli.

Zalety wiertarko-wkrętarki akumulatorowej

Największym atutem tych urządzeń jest ich uniwersalność. Posiadają one przycisk zmieniający obroty na prawo/lewo i wygodną, ergonomiczną rączkę zapewniającą pewny chwyt. Wiertarko wkrętarki są zwykle lekkie, dzięki czemu ręka nie męczy się tak szybko jak przy ciężkich wiertarkach sieciowych. Ponadto w wielu sytuacjach rozciąganie długich przewodów jest uciążliwe, a czasem w pracach w terenie wręcz niemożliwe, więc urządzenia akumulatorowe są wtedy strzałem w dziesiątkę.  Mogą one wiercić w drewnie, metalu lub w kamieniu.

Najważniejsze parametry wiertarko-wkrętarki akumulatorowej

Najważniejsze parametry wiertarko-wkrętarki akumulatorowej to moc, napięcie, moment obrotowy oraz pojemność akumulatora. W zależności od wybranego modelu na naszej stronie znajdują się urządzenia o napięciu od 10,8V do 18V i od 1,3Ah do 2Ah. Oferowane przez firmę FEROPOL wiertarko-wkrętarki posiadają uchwyt samozaciskowy od 0,8mm do 13 mm. Czas ładowania akumulatora w poszczególnych modelach wynosi od 1 do 5 godzin. Wiertarko -wkrętarki zapewniają komfort użytkowania osobom zarówno prawo jak i lewo ręcznym. Prędkość obrotowa wrzeciona w pierwszym biegu waha się od 0 do 550obr/min, zaś w drugim biegu od 0 do 1500obr/min w zależności od danego wariantu. Wszystkie urządzenia posiadają elektryczny hamulec wrzeciona. Wiertarko-wkrętarki dają możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej. Urządzenia gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania. Zgodność z europejskimi standardami potwierdzają certyfikaty CE.