Kategorie

Wiertarki

38 Produkty

Przydatność wiertarek

Wiertarka jest jednym z najbardziej podstawowych elektronarzędzi, które powinno się znaleźć na wyposażeniu każdego majsterkowicza. Bez względu na to czy potrzebą jest drobna praca remontowa, czy w grę wchodzą większe roboty budowlane. Jeżeli chodzi o majsterkowanie posiadanie wiertarki to absolutna konieczność. Dzięki nim możliwe jest wywiercenie otworów w betonie, drewnie, tworzywach sztucznych, metalu oraz innych materiałach. Umożliwiają one także montaż bądź demontaż śrub, wkrętów, haków czy kołków rozporowych. Ponadto wiertarki dostępne na naszej stronie są w stanie mieszać farby czy lakiery, a nawet zaprawę murarską. Znajdą one także zastosowanie podczas usuwania rdzy, a także drobnych prac polerskich, czy szlifierskich i w wielu innych okolicznościach związanych z działaniami budowlanymi i remontowymi.

Dostępne wiertarki

Na ferpol.pl znajdziesz zarówno najbardziej popularne ręczne wiertarko- wkrętarki akumulatorowe. Na naszej stronie znajdują się także wiertarki kolumnowe. Dodatkowo oferujemy także mieszarki, które mogą posłużyć np. do mieszania farby, a także modele łączące w sobie kilka z opisywanych funkcji. W zależności od docelowego przeznaczenia, poszukiwanej funkcjonalności, czy zakładanego budżetu na zakup, każdy znajdzie odpowiednie narzędzie dla swojej firmy. Produkty z kategorii wiertarki są zróżnicowane pod kątem bardziej szczegółowych parametrów takich jak: moc, moment obrotowy, prędkość obrotowa, czas pracy akumulatora i inne. Dystrybuujemy najwyższej jakości produkty firm Verto oraz Graphite.

Dlaczego warto kupować na ferpol.pl?

Zachęcamy do zapoznania się także z pozostałymi naszymi produktami z zakresu elektronarzędzi. Stanowią one uzupełnienie naszej standardowej oferty czyli: wyposażenia zakładów przemysłowych oraz magazynów oraz odzieży roboczej, BHP, reklamowej. Artykuły dostarczane przez firmę Ferpol to gwarancja jakości. Promujemy współpracę ze stałymi odbiorcami, dlatego oferujemy atrakcyjne rabaty po przekroczeniu progów obrotu w danym miesiącu.