Kategorie

Strugi

6 Produkty

Nasz sklep internetowy oferuje również kilka rodzajów i typów strugów elektrycznych znanych i renomowanych producentów. Wprowadzono je do sprzedaży, wychodząc na przeciwko potrzebom klientów, dla których ciągle poszerzana jest propozycja elektronarzędzi.

Dla majsterkowicza i w profesjonalnym warsztacie

Strugi służą przede wszystkim przygotowywaniu desek do późniejszego użytku poprzez wygładzanie ich powierzchni, które polega na zdzieraniu bardzo cienkiej warstwy tego materiału. Urządzenia te wykorzystywane mogą być również do wręgowania, fazowania czy skracanie i na pewno przydadzą się domowemu majsterkowiczowi jak i znajdą swoje szerokie zastosowanie w profesjonalnym warsztacie. Ponieważ strugi doskonale nadają się także do wręgowania, fazowania czy skracania. Pod warunkiem, że posiadają do tego odpowiednie wyposażenie. 

Różna głębokość i szerokość

Oferowane przez sklep urządzenia tego typu są bardzo uniwersalne. Każdy model ma dwa noże i posiada możliwość różnej głębokości strugania, która wynosi nawet do 3,5 mm. Oczywiście jest regulowana w zależności od potrzeb. Możliwa szerokość tego typu pracy waha się natomiast od 82 do 110 mm. Strugami z naszego sklepu internetowego można też wykonywać struganie wgłębne sięgające nawet w jednym z modeli 14 mm. Każdy z proponowanych w naszym sklepie modeli posiada również prowadnicę równoległą, wspornik i prowadnicę do strugania wgłębnego. Wyposażone są one także z inne akcesoria, jak na przykład worki na pył czy też przyrząd do ostrzenia noży lub adapter do instalowania odciągu wiórów

Rzetelna cena

Sprzedawane przez ferpol.pl strugi charakteryzują się także mocą wynoszącą do 1300 W, a ich obroty mieszczą się w granicach 16000. Ich waga jest też zróżnicowana (ciężar najlżejszego urządzenia nie przekracza 2,4 kilograma). Ceny sprzętu są również atrakcyjne, nasza firma wychodzi bowiem z założenia, że wobec naszego Klienta jest zawsze rzetelna i uczciwa. Szanuje jego wymagania i czas. Dlatego gwarantuje najwyższą jakość usług, która nie wymaga żadnych reklamacji związanych z dostarczonym towarem.