Kategorie

Wiertarkowkrętarki

284 Produkty

Elektronarzędzia, które można znaleźć w kategorii wiertarkowkrętarki to: wkrętarki sieciowe i akumulatorowe oraz wiertarki udarowe. Obecna oferta dotyczy elektrosprzętu marki Graphite oraz Verto. Obejmuje także akcesoria do wiertarko-wkrętarek.

Wiertarko-wkrętarki to bardzo uniwersalne narzędzia, do zastosowania w pracach domowych - dla amatorów, ale także dla majsterkowiczów i specjalistów remontowych. Ich podstawowe zadania to wkręcanie i wykręcanie wkrętów oraz wiercenie otworów w powierzchniach. Wiertarko-wkrętarka z powodzeniem może zastąpić wiertarkę o słabszej mocy. Wiertarkowkrętarki występują w zróżnicowanej mocy, co zapewnia dostosowanie sprzętu do wymogów i potrzeb kupującego. Najmocniejsze są wiertarki udarowe, które umożliwiają wiercenie nawet w bardzo twardych powierzchniach, jak np. beton. 

Parametry wiertarko-wkrętarek

Warto zwrócić uwagę na kilka cech wiertarko-wkrętarek, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania i podnoszą komfort pracy. Zastosowane we wkrętarkach silniki są bezszczotkowe, co zwiększa żywotność urządzeń. Wiertarko-wkrętarka może pracować dłużej i na większej mocy, a urządzenie nie jest nadmiernie obciążane. Mocowania bitów są stabilne, można je łatwo i wygodnie wymienić. Ważną funkcją w wiertarko-wkrętarkach jest możliwość zmiany prędkości obrotów. To pozwala dopasować tryb pracy wkrętarki do wykonywanych robót i rodzaju materiału. Dużym ułatwieniem są ledowe lampki, które odpowiednio doświetlają miejsce pracy. Aby ułatwić transport i przechowywanie, do wiertarko-wkrętarek często dołączane są walizki. Przy wiertarkach udarowych możemy też znaleźć rękojeść dodatkową ze schowkiem na wiertła czy listwę ogranicznika głębokości.

Rodzaje zasilania wkrętarek

Do wyboru są tradycyjne, przewodowe modele wiertarkowkrętarek, ale także sprzęt akumulatorowy. Elektronarzędzia zasilane z sieci gwarantują nieprzerwaną pracę, bez konieczności ładowania. Natomiast wkrętarki akumulatorowe są bardzo poręczne i dają nieograniczoną mobilność. Dostępny jest także najprostszy model -  wkrętak bateryjny, zasilany bateriami AA.

Ergonomia wiertarko-wkrętarek

Wiertarkowkrętarki często wyposażone są w ergonomiczne uchwyty, zapewniające bezpieczniejszą i wygodniejszą pracę. Sprzęt jest stabilny, łatwo utrzymać go w rękach. Niektóre wkrętarki posiadają także opcję zmiany pozycji rękojeści, aby możliwe było dostosowanie narzędzia do użytkownika. Spotykane są też modele wkrętarek ze zwiększoną odpornością na pył, który występuje w dużej ilości podczas wiercenia.

Szeroki wybór - wkrętarki i akcesoria

Akcesoria do wiertarko-wkrętarek obejmują wiele rodzajów końcówek wkrętakowych (bitów), zarówno pojedynczych jak i w zestawach. Dostępne są też nasadki kątowe oraz uchwyty i nasadki magnetyczne.

Oferta wiertarkowkrętarek jest bardzo zróżnicowana, dostępne są elektronarzędzia różnej mocy. To sprzęt na każdą kieszeń, do zastosowania przy wszystkich pracach domowych, a także w firmach.

Wiertarko-wkrętarka - narzędzie do zadań specjalnych 

Wiertarko-wkrętarka to urządzenie uniwersalne, łączące w sobie właściwości dwóch narzędzi. Służy do wkręcania i wykręcania wkrętów oraz wiercenia otworów w różnych powierzchniach. Wiertarko-wkrętarka znajdzie zastosowanie zarówno w rękach amatorów, przy wykonywaniu drobnych prac domowych, jak i w rękach majsterkowiczów i specjalistów przy większych remontach.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wiertarko-wkrętarki?

Decydując się na zakup wiertarko-wkrętarki, warto mieć na uwadze kilka aspektów, które pozwolą na podniesienie komfortu pracy oraz zapewnią bezpieczeństwo przy ich użytkowaniu. Wiertarko-wkrętarki występują w różnych rodzajach mocy - najmocniejsze są te udarowe, które umożliwiają wiercenie otworów w nawet najtwardszych powierzchniach, np. w betonie. Będzie to więc najbardziej uniwersalny wybór, który sprawdzi się przy każdej pracy wykonywanej np. przy remoncie mieszkania. Dobrze zwrócić uwagę na to, by nasze urządzenie dawało możliwość regulowania prędkości obrotów, co pozwoli na dopasowanie trybu pracy wiertarko-wkrętarki do wykonywanej roboty i materiału, na którym pracujemy. Jeżeli chodzi o rodzaje zasilania - do wyboru są tradycyjne, przewodowe modele oraz modele wyposażone w akumulator, który zwiększa mobilność i jednocześnie gwarantuje optymalny czas działania. Duże ułatwienie przy korzystaniu z wiertarko-wkrętarki zapewnią też ledowe lampki, odpowiednio doświetlając miejsce pracy. 

Wiertarko-wkrętarki - akcesoria

Oprócz samego sprzętu, oferujemy również szeroką gamę różnego rodzaju akcesoriów do wiertarko-wkrętarek, takich jak końcówki wkrętakowe (bity) - zarówno pojedyncze, jak i w zestawach. Dostępne są także nasadki kątowe, nasadki magnetyczne oraz uchwyty, które ułatwią wykonywane prace. 

Oferowany szeroki wybór wiertarko-wkrętarek o różnej mocy, rodzaju zasilania i prędkości gwarantuje, że z łatwością znajdziesz sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb i wykonywanych prac. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów w tej kategorii.