Kategorie

Czym są wkrętarki sieciowe?

Wkrętarki sieciowe są niezastąpionym sprzętem podczas wkręcania bądź wykręcania wkrętów i śrub. Uważamy, że każdy powinien mieć w gospodarstwie domowym taką wkrętarkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. W wyposażeniu naszego sklepu możemy wyróżnić wkrętarki o różnej mocy oraz prędkości obrotowej. Modele mają różne parametry, więc wszystko dostosowane jest do potrzeb klienta. Wkrętarki są bardzo poręczne. Każdy może z nich korzystać bez większego wysiłku. Wyróżniamy również lekkie i te cięższe wkrętarki. Lżejsze dobrze się sprawdzą przy miękkich materiałach, a cięższe, nawet bardzo twardych podłożach. 

Co w sobie mają?

Ten rodzaj wkrętarek posiada tak zwany moment obrotowy. Określa on z jaką siłą klient będzie mógł wkręcić śrubę podczas pracy z danym urządzeniem. Jego wartość liczy się w niutonometrach. Jest to bardzo istotna część wkrętarek. Czym wyższy moment obrotowy, tym silniejsza praca urządzenia. Przy wysokim momencie obrotowym użytkownik wkrętarki może pracować w betonie lub metalu. Istnieje również coś takiego, jak prędkość obrotowa. Informuję ona, ile obrotów na minutę wykonuje końcówka wkrętarki. Klient powinien dostosować ją do powierzchni, z którą pracuje, ponieważ łatwo można ją uszkodzić. Wkrętarki sieciowe, jak nazwa wskazuje, pracują poprzez połączenie ich do sieci elektrycznej. Posiadają o wiele większą moc od innych wkrętarek. W wkrętarce sieciowej można przełączać kierunek obrotów, co okazuje się niesamowicie przydatne podczas wkręcania bądź wykręcania śrub. Nie ma potrzeby, jak w większości wkrętarek, ładować akumulatora. Klient sam decyduje o tym, ile czasu potrzebuje bez obawy, że wkrętarka się rozładuje. Nie musi się również martwić, że jej siła spadnie. Cały czas działa bez zarzutów, o tej samej mocy. Jedyne czego taka wkrętarka potrzebuje, to prądu. 

Dla kogo i dlaczego wkrętarka sieciowa?

Jeśli osoba chce być samowystarczalna i podjąć się majsterkowania i naprawiania sprzętów we własnym zakresie, to właśnie idealna wkrętarka dla niej. Może ona zastąpić nawet zwykłą wiertarkę. Jest wielofunkcyjna i prosta w użyciu. Nikt nie powinien mieć problemu z jej obsługą. Wkrętarka sieciowa jest bardzo dobrym sprzętem do wszelkich prac remontowych. Dostosowana do wszelkich potrzeb jest gotowa do pracy.