Kategorie

Czystość zakładu pracy

Ferpol jako firma oferująca produkty z zakresu szeroko rozumianego BHP jak najbardziej rozumie także potrzeby z zakresu utrzymania czystości oraz porządku zakładu pracy. Obok produktów, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom podczas codziennych czynności, w naszej ofercie znajdą Państwo także produkty służące utrzymaniu porządku. Przedmiotem poniższej kategorii są odkurzacze przemysłowe oraz dmuchawy. Są one podstawowymi elementami wyposażenia, które pomogą w kwestiach porządku i czystości w magazynie czy zakładzie produkcyjnym oraz ich okolicy. Jako dostawca rozwiązań dla firm, które posiadają warsztaty, zakłady przemysłowe czy magazyny skupiliśmy się na produktach dedykowanych tego typu miejscom pracy.

Czysty zakład to bezpieczny zakład

Wychodząc naprzeciw tej dewizie Ferpol proponuje odkurzacze dedykowane do warsztatów, magazynów itp. Są to wysokiej klasy produkty firmy Graphite. Producent udziela aż trzyletniej gwarancji, co daje komfort w codziennym użytkowaniu. Umożliwiają one docieranie do trudno dostępnych miejsc charakterystycznych dla zakładów przemysłowych. Także co bardzo istotne są w stanie zbierać pyły gromadzące się w zakładach produkcyjnych. Duże koła pozwalają na łatwe manewrowanie. Produkt posiada także gniazdko przyłączeniowe dla elektronarzędzi. 

Porządek w sąsiedztwie miejsca pracy

Umożliwiamy zakup produktów, które nie tylko pomagają w pracach porządkowych w samej firmie. Istotnym elementem każdego zakładu jest też jego pobliska okolica: trawnik, ogród itp. Dlatego robiąc zakupy na ferpol.pl można też zapoznać się z propozycjami naszego dostawcy- firmy Verto, które umożliwią zadbanie o porządek właśnie poza samą halą czy magazynem. Wygodna ręczna dmuchawa elektryczna idealnie nadaje się do uprzątnięcia trawnika np. z liści. W dodatku dostępna jest w przystępnej cenie! Z kolei drobniejsze śmieci, czy inne elementy pomoże posprzątać odkurzacz ogrodowy. Posiada on pas naramienny co zdecydowanie ułatwia użytkowanie.