Kategorie

Ogrodowe

100 Produkty

Okres prac ogrodowych w pełni, dlatego warto zaopatrzyć się w niezbędne urządzenia i narzędzia ogrodnicze, dzięki którym dbanie o rośliny będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Nasz sklep internetowy oferuje produkty wysokiej jakości, które pozwolą Państwu sprawnie i bez większego wysiłku zadbać o wszelkie tereny zielony na posesjach prywatnych i komercyjnych.

Trawnik jak marzenie czyli urządzenia i narzędzia ogrodnicze niezbędne do jego pielęgnacji

Zadbany, soczyście zielony trawnik, sam w sobie jest elementem niezwykle dekoracyjnym. I niezależnie czy mówimy o murawie boiska, pól golfowych czy przydomowym ogrodzie, jego pielęgnacja bez odpowiedniego sprzętu jest bardzo uciążliwa. Dlatego mając na uwadze ten aspekt i chcąc utrzymywać go w estetycznej i funkcjonalnej formie, warto zakupić odpowiednią kosiarkę i areator/wertykulator. W naszym sklepie dostępne są kosiarki elektryczne o różnej mocy, ilości obrotów na minutę i szerokości koszenia, dzięki temu można dopasować produkt do własnych potrzeb, uwzględniających wielkość koszonego obszaru i rodzaj darni. Oferujemy również praktyczne urządzenia ogrodnicze łączące  w sobie funkcję aeracji i wertykulacji. Pozwalają one jednocześnie na napowietrzanie trawnika i usuwanie z niego mchu, chwastów i innych zanieczyszczeń, co wpływa pozytywnie na wchłanianie substancji odżywczych przez trawę.

Jakie pozostałe urządzenia i narzędzia ogrodnicze warto jeszcze zakupić?

Ogród, to często nie tylko trawa, ale również rabaty i klomby kwiatowe, skalniaki, krzewy, drzewa a pomiędzy nimi jeszcze alejki i ścieżki. By ułatwić sobie przycinanie trawy przy tych trudno dostępnych miejscach bądź małych obszarach, gdzie przeszkadzają np. rozłożyste gałęzie, pomocne będą Państwu małe kosy spalinowe lub podkaszarki elektryczne , które wraz z potrzebnymi akcesoriami, dostępne są również na stronie naszego sklepu. Chcąc sprawnie pielęgnować krzewy, żywopłoty i przycinać trawę przy delikatnych kwiatach, trzeba wyposażyć się także w różne nożyce elektryczne. W Ferpol zakupicie zatem Państwo specjalne sekatory akumulatorowe, nożyce do żywopłotu czy trymery do trawy. Dzięki naszej bogatej ofercie produktowej każdy skompletuje niezbędne urządzenia i narzędzia ogrodnicze. Zapraszamy!