Kategorie

Szlifierki

104 Produkty

Nowoczesne szlifierki to elektronarzędzia o zróżnicowanych parametrach technicznych, cechujące się wysoką funkcjonalnością. W naszym sklepie internetowym oferowane są wysokiej klasy szlifierki o różnym zastosowaniu, które z pewnością nie zawiodą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Szlifierki i ich zastosowanie

Szlifierki wykorzystywane są do szlifowania, polerowania oraz cięcia powierzchni, które wcześniej zostały przetworzone. Ich zastosowanie zależy od rodzaju zamontowanej tarczy. Warto podkreślić, że nowoczesne szlifierki charakteryzują się znaczną prędkością obrotową i dużą mocą. To urządzenia, które nadają się zarówno do użytku profesjonalnego jak i do prac we własnym gospodarstwie domowym. Dostępne w naszym sklepie internetowym modele cechują się stosunkowo niską wagą oraz ergonomicznym kształtem, praca z nimi to prawdziwa przyjemność.

Szlifierki - popularne rodzaje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasz sklep internetowy oferuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje szlifierek. Dostępne są m.in.:

  • szlifierki kątowe - elektronarzędzia wykorzystywane bardzo często do wykańczania powierzchni oraz cięcia. Zastosowanie wymiennych tarcz oznacza, że z pomocą szlifierek kątowych możliwa jest obróbka materiałów różnego typu;
  • szlifierki mimośrodowe - sprawdzają się w szlifowaniu powierzchni zarówno płaskich jak i lekko zaokrąglonych. Szlifierki mimośrodowe można wykorzystywać do usuwania resztek farby ze ścian, rdzy z metalu itd.;
  • szlifierki oscylacyjne - posiadają charakterystyczną prostokątną stopę z papierem ściernym. Nadają się do obróbki powierzchni płaskich lub zaokrąglonych w niewielkim stopniu. Z pomocą szlifierki oscylacyjnej możliwe jest precyzyjne szlifowanie narożników;
  • szlifierki taśmowe - z reguły wykorzystuje się je do zgrubnej obróbki powierzchni z drewna. Ponieważ papier ścierny przesuwany jest na rolkach, możliwa jest sprawna obróbka stosunkowo dużych płaszczyzn.

Innego typu szlifierki w ofercie

W ofercie dostępne są także inne rodzaje szlifierek. W tym także szlifierki stołowe oraz funkcjonalne szlifierko-polerki. Ciekawym rozwiązaniem są ponadto urządzenia wielofunkcyjne, które przydadzą się podczas wielu prac remontowych. Osoby zainteresowane zakupem funkcjonalnej szlifierki zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta elektronarzędzi. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat dostępnych modeli.