Kategorie

SPODNIE ROBOCZE KRÓTKIE

93 Produkty

W sklepie internetowym Ferpol oferujemy Państwu specjalistyczną odzież roboczą, która ma zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i wygodę w czasie pracy. Proponujemy między innymi zamówienie komfortowych krótkich spodni roboczych, świetnie sprawdzających się w sezonie letnim.

Doskonałe na sezon letni - krótkie spodnie robocze

Krótkie spodnie robocze dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak bawełna czy poliester. Duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia pozwala na ich użytkowanie przez długi czas. Co więcej, zapewniają one doskonałą ochronę i komfort w czasie upałów. Każdy z pracowników, który ma możliwość wybrania krótkich spodni roboczych, bez wątpienia doceni ich jakość oraz wygodę. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szereg modeli dostosowanych do pracy zarówno na zewnątrz przy ruchu ulicznym, jak i na placach budowy czy wewnątrz budynków.

Krótkie spodnie robocze - wytrzymała i funkcjonalna odzież robocza

Krótkie spodnie robocze zapewnią komfort pracownikom w sezonie letnim. Odpowiedni design sprawia, że odzież robocza przeznaczona do pracy podczas upałów jest także bardzo funkcjonalna. Krótkie spodnie robocze dostępne w naszym sklepie internetowym są wyposażone w niezwykle pojemne i łatwo dostępne kieszenie. Wygodne zapięcia pozwalają bezpiecznie przechowywać drobne narzędzia. Ponadto szlufki na pasek umożliwiają założenie pasa z narzędziami, do którego zawsze można mieć dostęp. Modele z otwartymi kieszeniami sprawdzą się wtedy, gdy pracownicy często korzystają z metrówki, czy innych niezbędnych narzędzi. Co więcej, dla osób na stanowiskach wymagających używania telefonu lub długopisów proponujemy krótkie spodnie robocze ze specjalnie zaprojektowanymi kieszonkami.

Jeśli Państwa pracownicy potrzebują krótkich spodni roboczych wyposażonych w nakolanniki, to warto wybrać modele o długości 3/4. Dodatkowe kieszenie pozwalają łatwo je wkładać i wyjmować, gdy odzież robocza trafia do prania. W naszym sklepie znajdą Państwo również bardzo elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne krótkie spodnie robocze wykonane z tkaniny CORDURA. Odpowiednia mieszanka bawełny i poliestru zapewnia dużą swobodę ruchu i ochronę dla każdego pracownika.

Odzież robocza, która zapewnia bezpieczeństwo i estetyczny wygląd

Wysokiej klasy odzież robocza zapewnia pracownikom wygodę i bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków. Ponadto dobrze dopasowane krótkie spodnie robocze wyglądają estetycznie, nie gniotą się i zapewniają świetną prezencję podczas świadczenia różnego rodzaju usług. W naszym sklepie oprócz szerokiej gamy różnych modeli odzieży roboczej zapewniamy Państwu również możliwość personalizacji zamówionych produktów. Używając nowoczesnych metod do wykonywania nadruków, możemy na życzenie zamieścić na wybranych modelach krótki spodni roboczych logo i nazwę firmy. Dobrze dopasowane ubranie dla pracowników będzie stanowić doskonałą wizytówkę i reklamę dla Państwa marki.

W naszej ofercie znajdą Państwo krótkie spodnie robocze, które sprawdzają się w środowisku pracy, gdzie wymagane jest ścisłe przestrzeganie zasad BHP. Co więcej, każdy z modeli został również dostosowany do różnych warunków, w jakich pracownicy wykonują swoje obowiązki. Dla większej ochrony przed wodą warto wybrać modele wykonane z mieszanki poliestru z bawełną. Krótkie spodnie robocze mogą być także wykonane w 100% z bawełny lub tkaniny CORDURA. Dobrze dobrana odzież do warunków pracy pozwala zachować wysoki komfort i swobodę podczas pracy.

W naszym sklepie znajdą Państwo odzież roboczą, która pozostaje w doskonałym stosunku jakości do ceny. Można swobodnie wybrać modele wyposażone w dużą ilość dodatkowych kieszeni zarówno zapinanych, jak i otwartych. Krótkie spodnie robocze dostępne w naszym sklepie spełniają odpowiednie normy. W zależności od stanowiska i potrzeb pracownika można wybrać modele wyposażone tylko w dwie otwarte kieszenie boczne lub rozbudowane do nawet sześciu kieszonek. Krótkie spodnie robocze łączą w sobie dużą funkcjonalność z ergonomicznym kształtem. Dodatkowe wzmocnienia sprawiają, że przez długi czas odzież robocza prezentuje się nienagannie niezależnie od środowiska pracy. Każdy model dostępny na stronie naszego sklepu można wybrać w wielu różnych rozmiarach.