Kategorie

SPODNIE ROBOCZE DO PASA

387 Produkty

W hurtowni odzieży BHP przygotowaliśmy dla Państwa bogatą kolekcję spodni roboczych do pasa. Propozycje dostępne na stronie naszego sklepu internetowego pochodzą od renomowanych producentów odzieży przeznaczonej dla pracowników. Spodnie robocze do pasa sprawdzą się w firmach z branży budowlanej, gastronomicznej czy w warsztatach samochodowych lub serwisach. Bogata kolekcja odzieży BHP pozwoli wybrać modele, które nie tylko zapewnią doskonałą ochronę, lecz także pozwolą wszystkim pracownikom prezentować się schludnie i profesjonalnie.

Wytrzymałe i wygodne spodnie ochronne do pracy

W naszej bogatej ofercie zapewniamy szeroki wybór spodni roboczych do pasa. W aktualnej kolekcji odzieży BHP znajdują się zarówno produkty wykonane ze 100% bawełny, jak i z mieszanek poliestru oraz naturalnych tkanin. To sprawia, że w zależności od specyfiki działalności, z łatwością można wybrać produkt, który zapewni nie tylko wysoki poziom ochronny, lecz także wygodę i komfort w trakcie pracy. Co więcej, szeroki wybór spodni roboczych do pasa o różnej gramaturze pozwala też wybrać odpowiednie komplety dla pracowników do pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Dobrze dopasowany poziom ocieplenia pozwala na wygodę zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Ponadto materiały, z których wykonane są spodnie pracownicze do pasa, pozwalają oddychać skórze, dzięki czemu są bezpieczne podczas wielogodzinnej pracy.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów spodnie pracownicze do pasa przeznaczone dla monterów lub spawaczy mają dodatkowe wzmocnienia na nogawkach. Specjalne zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi zwiększają żywotność każdej pary, dzięki czemu komplety można użytkować bezpiecznie przez długi czas. Nasze spodnie pracownicze do pasa spełniają normy PN-EN 340, dlatego są bezpieczne dla pracowników. Co więcej, jeśli produkt jest przeznaczony do wykonywania konkretnych prac, ma on także odpowiednie oznaczenia. W naszej bogatej ofercie proponujemy również spodnie do pracy do pasa, które pozwalają na bezpieczną i komfortową pracę na wielu różnych stanowiskach. Na naszej stronie internetowej z łatwością można znaleźć odzież roboczą chroniącą przed krótkotrwałym kontaktem z ogniem, środkami chemicznymi czy elektrycznością statyczną.

Wysokiej klasy spodnie pracownicze dostosowane do wielu specjalizacji

Spodnie do pasa dostępne w naszym sklepie internetowym zapewniają wysoki poziom ochrony pracownikom i spełniają odpowiednie normy PN-EN. W naszej ofercie proponujemy odzież, która nie tylko chroni przed zagrożeniami w pracy, lecz także pozwala na wygodę podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dlatego każda para spodni roboczych do pasa z naszej oferty została wykonana z wysokiej klasy materiałów. Co więcej, odpowiedni design zapewnia wygodę niezależnie od tego, jak długo i w jakiej pozycji wykonywana jest praca.

Dostosowane do potrzeb różnych stanowisk spodnie pracownicze do pasa są również wyposażone w wygodne kieszenie. Budowlańcy i mechanicy z pewnością docenią szlufki na pas z narzędziami oraz wygodną szlufkę na młotek. Niezależnie od stanowiska na placu budowy bardzo funkcjonalne okażą się też kieszenie zapinane, które pomogą bezpiecznie przechowywać niewielkie przedmioty, takie jak miarka. Otwarte kieszonki pozwolą na szybki dostęp do często używanych narzędzi. Ponadto każdy specjalista na pewno doceni także odpowiednio zabezpieczoną komorę na telefon komórkowy oraz przestrzeń przeznaczoną na długopisy. Spodnie robocze do pasa mają ponadto możliwość dołączenia nakolanników w przeznaczonej na nie kieszeni.

Odzież BHP przeznaczona do pracy w trudnych warunkach

Dla drogowców i budowlańców pracujących na zewnątrz w ruchu ulicznym przygotowaliśmy spodnie pracownicze do pasa, które zapewniają bezpieczeństwo. Wykonane z mieszanki poliestru i bawełny są wodoodporne, dzięki czemu można w nich pracować podczas opadów deszczu.

Spodnie do pasa dostępne w ofercie sklepu internetowego Ferpol spełniają odpowiednie normy i standardy dla odzieży BHP. Wysoka jakość materiałów użyta do ich wykonania sprawia, że odznaczają się długą żywotnością. Ponadto w zależności od ich przeznaczenia są odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniami poprzez dodatkowe wzmocnienia.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór spodni roboczych do pasa, które nie tylko mają zabezpieczać przed niebezpieczeństwami w pracy, lecz także zapewniać wysoki poziom wygody. Co więcej, nasza oferta przeznaczona jest dla firm, więc oferowane przez nas produkty wykonywane są w zgodzie z obowiązującymi trendami. To sprawia, że każdy specjalista prezentuje się profesjonalnie w swojej odzieży roboczej. Odpowiednio dopasowane spodnie do pasa zapewniają komfort i świadczą o wysokiej jakości usług świadczonych przez pracowników.