Kategorie

DAMSKIE

38 Produkty

Czemu warto postawić na dobrej jakości t-shirt roboczy damski? Przede wszystkim zawsze jest to bardzo ważny element garderoby. Przylega bezpośrednio do skóry i musi dawać nadzieję na wygodę podczas wykonywania różnych czynności. W ofercie Ferpol.pl znajdą Państwo produkty w bardzo przystępnych cenach. Nasze koszulki robocze damskie są nie tylko zrobione z dobrej jakości materiałów, ale także ładnie zaprojektowane. Stąd dobrze sprawdzą się nie tylko w pracy.

Estetyczny t-shirt roboczy damski

Jaki powinien być t-shirt roboczy damski? Nie wolno zapominać o tym, że estetyka liczy się nawet w przypadku tak niepozornej części garderoby. Przede wszystkim chodzi o takie koszulki, które dobrze podkreślają kształt kobiecej sylwetki. Modne kroje są odpowiednie nawet wtedy, gdy chodzi o odzież codzienną czy roboczą. Dodatkowo oferowane w naszym sklepie produkty są zaprojektowane w sposób, który umożliwia pełną swobodę ruchu.

Ferpol.pl oferuje z szerszymi lamówkami i różnym rodzajem dekoltu. Może to być zarówno klasyczny dekolt półokrągły, jak i preferowany przez niektóre Panie model w kształcie litery V. Dodatkowo oferujemy zarówno całoroczne modele z krótkim rękawem, które są najbardziej powszechne, jak i koszulki robocze z długimi rękawami. Ostatnie wybierane są najczęściej w chłodniejszych porach roku. Chociaż są cieplejsze, to jednocześnie pozostają bardzo estetycznymi. Nie zabrakło tu także podkoszulków.

Koszulki damskie w różnych kolorach

Koszulki damskie mogą być nie tylko dobrze skrojone, ale również utrzymane w interesującej kolorystyce. Nie muszą tu rządzić biel, czerń i szarość, chociaż także takich t-shirtów damskich roboczych nie zabraknie. Ciekawe propozycje? Oczywiście oferujemy produkty w różnych odcieniach koloru niebieskiego. Nie brakuje także zieleni lub barwy pomarańczowej, fuksji czy czerwieni. Dzięki dużemu wyborowi produktów masz okazję skompletowania swojej garderoby tak, by znalazły się w niej koszulki robocze pasujące do różnych stylizacji.

Dobrej jakości t-shirt roboczy damski

T-shirt roboczy damski jest jednym z podstawowych elementów ubioru. Takie koszulki nosi się bardzo często i właśnie dlatego muszą być możliwie wygodne. Odpowiednio wykończone szwy boczne nie uwierają, jednocześnie specjalne wzmocnienia szwów sprawiają, że poszczególne produkty są trwałe. Nie można tutaj także pominąć potrzeby kwestii samego materiału.

Koszulka damska musi być jednocześnie rozciągliwa i oddychająca. Powinna umożliwiać dobrą wentylację skóry w zróżnicowanych warunkach, szybko schnąć i być przyjemna w dotyku. Najlepiej sprawdzają się w takim przypadku produkty, które zawierają w sobie wysoki udział bawełny. Ten trwały materiał dobrze absorbuje wilgoć i szybko ją oddaje. Dodatkowa zawartość innych materiałów, choćby elastanu, poprawia właściwości bawełny w zakresie elastyczności i przyjemnego noszenia ubrania.

T-shirty damskie w dobrej cenie

Czym jeszcze odznaczają się oferowane przez nas t-shirty damskie? Warto docenić ich cenę, która jest bardzo zachęcająca. Ładny design, dobra jakość i trwałość produktów idą więc w parze z niskim kosztem zakupu. To dobra okazja do tego, aby zaopatrzyć się w nieco większą liczbę koszulek. Dzięki temu będzie można wspierać wybrany model komunikacji reklamowej firmy. Duży wybór modeli o rozmaitej kolorystyce sprawia, że nasi klienci są pod tym względem uprzywilejowani.

T-shirt damski z możliwością zadruku

Dobrej jakości t-shirt damski jest tym elementem garderoby, który z łatwością można poddać personalizacji. Wykonujemy usługę nadruku na naszych koszulkach takich treści, którymi zleceniodawcy chcieliby reklamować swoje przedsiębiorstwa. Na wolnej części materiału można umieścić logo lub napis związany z prowadzonym przez siebie biznesem. Posiadamy przy tym rozbudowany i nowoczesny park maszynowy. Dzięki niemu możemy dobierać metodę druku do konkretnego materiału. To zaś przekłada się na trwałość druku.